یکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱

نقل و انتقالات اینتر | از ایده جذب استفان رادو تا احتمال ماندن اشلی یانگ

نقل و انتقالات اینتر | از ایده جذب استفان رادو تا احتمال ماندن اشلی یانگ

استفان رادو، مدافع 34 ساله و رومانیایی لاتزیو احتمالا به صورت آزاد راهی اینتر خواهد شد.

به گزارش ایران ورزشی؛گاتزتا دلو اسپورت، اینتر قرارداد الکساندر کولاروف را تمدید نمی کند تا او در روزهای آینده به صورت آزاد از جمع آبی و مشکی پوشان جدا شود. اکنون ایده جذب استفان رادو، مدافع 34 ساله لاتزیو که به زودی قراردادش با عقاب ها به اتمام می رسد به وجود آمده است. اینتر احتمالا با رادو به صورت آزاد قرارداد امضا خواهد کرد تا او تبدیل به نیمکت نشین الساندرو باستونی شود.

در حالی که به نظر می رسید جدایی اشلی یانگ با توجه به اتمام قراردادش در تابستان قطعی است، اما او ممکن است در اینتر باقی بماند. نراتزوری با توجه به شرایط فعلی و به دلیل اینکه این بازیکن انگلیسی می تواند در هر دو سمت زمین در نقش وینگ بک ایفای نقش کند، به دنبال متقاعد کردن او به منظور امضای قرارداد یک ساله و عدم پذیرش پیشنهاد واتفورد است.

قرارداد دنیلو دی آمبروزیو نیز به زودی به اتمام می رسد و با وجود اینکه اینتر بند تمدید قرارداد یک ساله او را فعال کرده اما هنوز احتمال جدایی وی وجود دارد. قرارداد آندره آ رانوکیا نیز به زودی به اتمام می رسد و امکان تمدید قرارداد با این مدافع نیز توسط سیمونه اینزاگی و مدیران اینتر ارزیابی خواهد شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.