چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰

پیشنهاد تمدید قرارداد نراتزوری به اشلی یانگ و رد شدن پیشنهاد پاری سن ژرمن برای حکیمی

پیشنهاد تمدید قرارداد نراتزوری به اشلی یانگ و رد شدن پیشنهاد پاری سن ژرمن برای حکیمی

اشلی یانگ، وینگ بک انگلیسی اینتر یا قراردادش را با این باشگاه تمدید می کند و یا اینکه به واتفورد باز می گردد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از دی مارتزیو؛قرارداد اشلی یانگ تا کمتر از 30 روز دیگر با اینتر اعتبار دارد اما هنوز آینده وی مشخص نیست. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، اینتر امروز با یانگ تماس گرفت و از این بازیکن 35 ساله درخواست کرد که همچنان در ایتالیا بماند. هدف نراتزوری این است قرارداد بازیکن انگلیسی خود را با قراردادی یک ساله و با دستمزدی کمتر نسبت به 3 میلیون یورویی که در قرارداد فعلی دریافت می کند، تمدید کند. اینتر منتظر پاسخ یانگ که از واتفورد نیز پیشنهاد دارد می ماند.

لوسیان آگومه، هافبک فرانسوی و جوان اینتر که به صورت قرضی در اسپتزیا حضور داشت، به تمدید قرارداد با نراتزوری نزدیک شده است. بند تمدید قرارداد یک ساله دنیلو دی آمبروزیو نیز فعال شده و بنابراین او در تابستان به صورت آزاد جدا نخواهد شد.

همچنین دی مارتزیو گفت اینتر پیشنهاد 60 میلیون یورویی پاری سن ژرمن برای اشرف حکیمی را رد کرده زیرا 80 میلیون یورو درخواست دارد. لوکا مارکتی خبرنگار اسکای ایتالیا نیز ساعاتی قبل از دی مارتزیو گزارش داده بود که اگر اینتر پیشنهاد 80 میلیون یورویی دریافت نکند، آنگاه حکیمی می تواند در این تیم بماند. در این صورت نراتزوری برای حل مشکل مالی خود به فروش یکی دیگر از بازیکنان مهم خود فکر خواهد کرد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.