چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱

دینیه: آنچلوتی می گفت اگر مهمانی می روید مرا هم ببرید!

دینیه: آنچلوتی می گفت اگر مهمانی می روید مرا هم ببرید!

مدافع اورتون می گوید، آنچلوتی یکی از بهترین مربیانی بوده است که زیر نظرش فعالیت کرده است.

به گزارش طرفداری و به نقل از مارکا، لوکاس دینیه این روزها در اردوی آماده سازی تیم ملی فرانسه برای حضور قدرتمند در مسابقات یورو است. مدافع اورتون در مسابقات این فصل زیر نظر آنچلوتی یکی از بهترین فصول دوران بازی خود را سپری کرد. این بازیکن به تازگی گفتگویی با اکیپ انجام داده و در این مصاحبه از مربی جدید رئال مادرید تعریف و تمجید فراوانی کرده است. او با اشاره به این که آنچلوتی بهترین مربی استراتژیستی بوده که زیر نظرش فعالیت کرده است، گفت:

او رقیبان را خیلی خوب تحلیل می کند و بازی خوانی خوبی دارد. سعی می کند شرایطش را با بازیکنانی که قبل از هر بازی دارد، تطبیق دهد. می تواند با تکان دادن انگشت هایش در کنار زمین، در جریان مسابقه، سیستم بازی تیم را تغییر دهد و مهم تر از همه، به خوبی می داند چطور چیزهایی که می خواهد را به بازیکنان توضیح دهد. پیامش به راحتی به بازیکنان منتقل می شود.
دینیه می گوید آنچلوتی انسان ترین مربی بوده تا به حال در کنارش کار کرده است:

  آنچلوتی مرد خوبی است و می داند چطور با شوخی پیامش را انتقال دهد. به طور مثال در طول کرونا دوست نداشت در مهمانی های مختلف شرکت کنیم و به همین خاطر گفت:«اگر می خواهید به مهمانی بروید، مرا هم ببرید تا مراقبتان باشم!»
مدافع کناری اورتون می گوید آنچلوتی بیشترین تاثیر را در دوران بازی او داشته است:

زیر نظر هر مربی که کار کردم، چیزی یاد گرفتم. با این وجود آنچلوتی بیشترین تاثیر را روی من داشت. انریکه نیز همین طور. آنچلوتی باعث پیشرفت من شد. به خصوص در فاز دفاعی. وقتی کار زیر نظر او را شروع کردم بیشتر نفوذ می کردم. این خصوصیت را از دست ندادم اما حالا برای دفاع کردن هم تلاش می کنم.
بازیکن سابق بارسلونا می گوید در زمینه انتقال پیام، دشان و آنچلوتی در یک رده قرار می گیرند:

مربیانی داشتم که خیلی خوب صحبت می کنند. به طور مثال آنچلوتی و دشان. این دو به خوبی می دانند چطور به شما انگیزه بدهند. با دشان معمولا صحبت ها یک ربع طول می کشد. صحبت های او معمولا در مورد مسائل اصولی است اما تاثیر زیادی دارد. همیشه صحبت هایی که قبل از فینال یورو 2016 به ما زد را به خاطر خواهم داشت. او ویدیوهایی از خانواده های ما درست کرده بود که فراموش نشدنی بود.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.