شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰

مارچلو لیپی: حس خوبی به تیم ملی ایتالیا دارم

مارچلو لیپی: حس خوبی به تیم ملی ایتالیا دارم

مربی سابق تیم ملی ایتالیا می گوید حس خوبی به تیم ملی فعلی ایتالیا دارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، تیم ملی ایتالیا در حالی باید تا چند روز دیگر در مسابقات یورو به میدان برود که این روزها رکوردهای خوبی به همراه روبرتو مانچینی ثبت کرده است و در روزهای اوج خود به سر می برد. در آستانه این مسابقات، مارچلو لیپی، مربی اسطوره ای ایتالیا که این تیم را فاتح جام جهانی 2006 نیز کرد، در مورد شرایط آتزوری در مسابقات یورو پیش رو و همچنین قهرمانی در جام جهانی آلمان صحبت کرده است که صحبت های او را در ادامه می خوانید:

فینال جام جهانی 2006 و ضربات پنالتی
لازم نشد برای زدن ضربات پنالتی در دیدار فینال خودم کسی را انتخاب کنم. بازیکنان پیشم آمدند و گفتند دوست دارند پنالتی بزنند. معمولا وقتی بازیکنان دوست ندارند پنالتی بزنند، شرایط سخت می شود اما در آن بازی و وقتی اشتیاق بازیکنان برای پنالتی زدن را دیدم، می دانستم که پیروز خواهیم شد.
یورو 2021
تیم ملی فعلی را خیلی دوست دارم. به خصوص روحیه بازیکنان این تیم را که توسط مانچینی ایجاد شده است. روبرتو واقعا مربی خوبی است. از عملکرد تیم صرف نظر از بازیکنانی که در زمین هستند هم خیلی خوشم می آید.حس خوبی به این تیم دارم زیرا نحوه بازی کردن آنها را دیده ام. تماشای بازی ایتالیا چشم نواز است. از دیدن بازی های تیم ملی لذت می برم.بازیکنان عملکرد خوبی در بازی های دوستانه داشتند.هیچ چیز آنها را محدود نمی کند. همیشه می خواهند برنده باشند.
شباهت بین تیم ملی فعلی و تیم ملی 2006
این دو تیم خیلی با هم فاصله دارند و شبیه هم نیستند ولی این نشانگر چیز خاصی نیست. مانچینی در سه سال حضورش به عنوان مربی تیم ملی نشان داده توانایی های زیادی دارد و بازیکنان نیز این توانایی را دارند تا موفق ظاهر شوند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.