یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱

هافبک و مهاجم باکیفیت، اولویت یوونتوس در نقل و انتقالات؛ احتمال معاوضه ایکاردی و رونالدو

هافبک و مهاجم باکیفیت، اولویت یوونتوس در نقل و انتقالات؛ احتمال معاوضه ایکاردی و رونالدو

با وجود مطرح شدن نام هایی چون گابریل ژسوس و ادین ژکو پیرامون یوونتوس، این باشگاه اول منتظر است تکلیف ماندن یا رفتن کریستیانو رونالدو مشخص شود

به گزارش ایران ورزشی؛ماسیمیلیانو الگری پس از دو سال به یوونتوس برگشت و با مدیران برای تعیین استراتژی های نقل و انتقالاتی جلسه داشته است. او خواسته های مهمی از تیم نقل و انتقالاتی یوونتوس دارد و می خواهد تیمش با دو بازیکن تاثیرگذار، تقویت شود.

لوکاتلی گزینه یووه برای خط هافبک
به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، الگری با فدریکو کروبینی، مدیر ورزشی جدید یوونتوس برنامه ها را تعیین کرده است و حالا فعالیت های نقل و انتقالاتی یووه به جریان افتاده است. اولویت الگری، داشتن یک هافبک و مهاجم باکیفیت در ترکیب یوونتوس است. الگری برای خط هافبک، گزینه هایی چون پوگبا و پیانیچ را می پسندد اما ایده باشگاه یوونتوس، جذب بازیکنان جدیدی است که قبلا پیراهن سیاه و سفید این تیم را نپوشیده باشند. مانوئل لوکاتلی، هافبک ساسولو یکی از نام هایی است که یوونتوس او را به صورت جدی دنبال می کند. اخیرا مذاکرات یووه و ساسولو بر سر این انتقال آغاز شده و بیانکونری حاضر است در این انتقال، نیکولو روولا هافبک جوان خود که قرضی در جنوا حضور دارد را به ساسولو بدهد.

آینده رونالدو در هاله ای از ابهام
برای خط حمله، همه چیز حول محور آینده کریستیانو رونالدو است. اگر این مهاجم پرتغالی در تورین بماند، استراتژی ها تغییر خواهد کرد اما سناریوی انتقال او به پاری سن ژرمن وجود دارد. در این صورت، ممکن است معاوضه کریستیانو رونالدو و مائورو ایکاردی انجام شود. اگرچه هنوز مذاکراتی میان یوونتوس و پاری سن ژرمن آغاز نشده است. الگری صبورانه منتظر است و البته یک مهاجم و یک هافبک باکیفیت برای تیمش می خواهد.

یوونتوس مدافع نمی خواهد و به شزنی اعتماد می کند
در خصوص سایر خطوط، یوونتوس حداقل برای الان، هیچ مدافعی نمی خواهد و تغییری درون دروازه انجام نمی شود. مدتی است که تصمیم قطعی یوونتوس برای دروازه گرفته شده است. با وجود مطرح شدن نام دوناروما، یووه به وویچک شزنی اعتماد می کند. جانلوییجی دوناروما که به پاری سن ژرمن خواهد رفت، حاضر بود پیشنهاد یوونتوس را هم بپذیرد اما یووه نسبت به پاری سن ژرمن دستمزد کم تری پرداخت می کرد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.