دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

دیدیه دشان: شایعات نقل و انتقالات حواس ام باپه را پرت نمی کند

دیدیه دشان: شایعات نقل و انتقالات حواس ام باپه را پرت نمی کند

سرمربی تیم ملی فرانسه می گوید شایعات نقل و انتقالات حواس مهاجم جوان پاری سن ژرمن را پرت نمی کند.

به گزارش ایران وررزشی و به نقل از گل، بعد از سپری کردن فصل درخشانی دیگر در پاری سن ژرمن، تیم های بزرگ اروپا به دنبال جذب کیلیان ام باپه مهاجم جوان این باشگاه هستند. در حالی که تنها یک سال از قرارداد این بازیکن باقی مانده اما خبری از تمدید قرارداد مهاجم 22 ساله به گوش نمی رسد و همین باعث ایجاد شایعات فراوان پیرامون آینده ام باپه شده است. با این وجود دیدیه دشان اطمینان دارد که این مسائل تاثیری روی تمرکز بازیکنش در مسابقات یورو نخواهد داشت و حواس او را پرت نمی کند. دشان در این باره گفت:

نقل و انتقالات نیز بخشی از فوتبال هستند. کیلیان در مورد آینده اش به وضوح صحبت کرده است و حالا اینجا و در کنار تیم ملی فرانسه است و می داند چرا اینجا است. او باید به زودی تصمیمی مهم بگیرد و هر وقت حس کند زمانش رسیده این کار را انجام خواهد داد. در حال حاضر او با پاری سن ژرمن قرارداد دارد و سال آینده باید در این باشگاه بازی کند. نمی دانم چه پیش خواهد آمد اما در هر صورت ام باپه کنترل تمام مسائل را در دست دارد و در کمال آرامش در کنار ما است. او با تمرکز بالا در کنار تیم ملی است و شایعات نقل و انتقالات حواسش را پرت نمی کند.
در حال حاضر از رئال مادرید به عنوان جدی ترین مشتری ام باپه نام برده می شود و اگر قرار باشد ام باپه پارک دو پرنس را ترک کند، رئال مادرید آماده است تا با پیشنهادی وسوسه کننده این بازیکن جوان را به پایتخت اسپانیا ببرد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.