دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰

بایرن مونیخ آماده جدایی الکساندر نوبل؛ اشتفان اورتگا یکی از گزینه های باواریایی هاست

بایرن مونیخ آماده جدایی الکساندر نوبل؛ اشتفان اورتگا یکی از گزینه های باواریایی هاست

موضع بایرن مونیخ در قبال الکساندر نوبل تغییر کرده است و حالا آن ها حاضر هستند تا مجوز جدایی قرضی دروازه بان خود را صادر کنند

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از بیلد، لیل و موناکو تیم های علاقه مند به نوبل هستند. با این حال بایرن می خواهد ابتدا یک یار جایگزین به خدمت بگیرد. باواریایی ها در همین راستا با اشتفان اورتگا، دروازه بان آرمینیا بیله فلد که حدود ۵ میلیون یورو هزینه خواهد داشت، تماس گرفته اند. اورتگا اما دچار تردید شده است که آیا نیمکت نشینی برای آینده اش خوب است یا نه؛ چرا که به او گفته شده است که دروازه بان رزرو مانشافت است.

اگر اورتگا با بایرن قرارداد امضا کند، قرارداد دو ساله و با دستمزد حداکثر سالیانه ۲ میلیون یورو خواهد بود. اما در آن صورت شانس ناچیز این که او در مقطعی بخواهد دروازه بان تیم ملی شود، از بین خواهد رفت. باشگاه های دیگری هم به اورتگا علاقه دارند که او می تواند در آن ها فرصت بیشتری برای بازی کردن داشته باشد.

بایرن مونیخ گزینه های دیگری هم در نظر دارد. یکی از آن ها می تواند اسون اولرایش باشد. اولرایش به تازگی قراردادش با هامبورگ را فسخ کرد؛ البته آن اتفاق هیچ ارتباطی به احتمال همکاری او با باواریایی ها ندارد. شایان ذکر است که اولرایش همین حالا هم مورد توجه چندین باشگاه بوندسلیگایی و خارجی قرار دارد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.