شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱

ماسیمو موراتی: سوپرلیگ اروپا تنها راه نجات باشگاه هایی چون اینتر بود

ماسیمو موراتی: سوپرلیگ اروپا تنها راه نجات باشگاه هایی چون اینتر بود

از نظر ماسیمو موراتی با ادامه محدودیت های ناشی از سرمایه گذاری گروه های چینی در خارج از این کشور، آینده اینتر با گروه سونینگ در خطر است. موراتی همچنین به انتقاد از آنتونیو کونته پرداخت

به گزارش ایران ورزشی؛موراتی در مصاحبه با روزنامه Il Fatto Quotidiano گفت:

البته که من هم نسبت به اینتر نگران هستم. گروه سونینگ وارد ایتالیا شد و برای ساخت یک تیم عالی، هزینه زیادی انجام داد. اتفاقات مهمی در چین رخ داده و آنها مجبور به محدود کردن فعالیت های خود در خارج از کشور هستند. استیون ژانگ می خواهد به ریاست در اینتر ادامه بدهد اما با این شرایط، تا چه زمانی می تواند؟
اینتر هواداران ثروتمند زیادی دارد اما متقاعد کردن آنها برای سرمایه گذاری در باشگاه، یک موضوع دیگر است. با توجه به قوانین کشور ایتالیا، فرآیند خرید یک باشگاه اصلا آسان نیست. سوپرلیگ اروپا تنها راه نجات باشگاه هایی چون اینتر بود اما با توجه به نحوه شروع و پایان آن، بعید است در آینده نزدیک بتوانیم چنین لیگی داشته باشیم.
آنتونیو کونته؟ او با جدایی از تیم قهرمان سری آ، ثابت کرد به اینتر علاقه ندارد و البته تمایلی به روبرو شدن با چالش ها ندارد. در اینکه کونته سرمربی بزرگی است، شکی وجود ندارد اما او فاقد پیوند عاطفی با اینتر بود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.