یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

فرشاد پیوس: نباید در باد برد بحرین بخوابیم

فرشاد پیوس: نباید در باد برد بحرین بخوابیم

سرمربی تیم چوکای تالش گفت: به من فرشاد بمب روحیه می‌ گویند

به گزارش ایران ورزشی، فرشاد پیوس در خصوص اولین بازی چوکا با هدایت او که منجربه پیروزی یک بر صفر مقابل تیم خوشه طلایی ساوه شد، به فارس گفت:

من به عشق هواداران و مردم خونگرم تالش که بسیار به من لطف دارند، به چوکا برگشتم. هرکسی جای من بود شاید قبول نمی‌کرد در این مقطع هدایت تیم را بر عهده بگیرد. کارمان خیلی سخت است و شاید نیاز به یک معجزه داشته باشیم اما تمام تلاشمان را به کار می‌گیریم که تیم در لیگ آزادگان بماند.
پیوس افزود:

دیروز مقابل تیم منظم و خوبی بازی کردیم که می‌تواند در جدول جایگاه بالاتری هم داشته باشد. من و همکارانم در کادرفنی طی 4 روزی که به چوکا آمدیم سعی کردیم روی مسائل روحی روانی، ذهنی و تمرکز بازیکنان کار کنیم. به من فرشاد بمب روحیه می‌گفتند. با تک تک بچه‌ها صحبت کردیم، حرف‌هایشان را شنیدیم و به آن‌ها روحیه دادیم. آنقدر انگیزه داشتند که دوست داشتند بازی با خوشه طلایی هرچه زودتر شروع شود.
سرمربی تیم چوکا گفت:

بازیکنان خوب و باهوشی در تیم داریم. علاوه بر کارهای فنی، آنها را هماهنگ‌تر و نظم و انضباط را در تیم ایجاد کردیم. از حریف شناخت و آنالیز خوبی داشتیم و روی نقاط ضعف و قوت آن ها کار کرده بودیم. فوتبال به روز و رو به جلویی را به نمایش گذاشتیم و خداراشکر توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم. الان 6 فینال پیش رو داریم که بیشتر با تیم‌های پایین جدول است. اگر با تیم‌های بالای جدول بازی کنیم کارمان راحت‌تر است اما تیم‌های پایین جدول در این هفته‌ها انتحاری بازی می‌کنند و این کارمان را سخت‌تر می‌کند.
مهاجم اسبق تیم ملی کشورمان در مورد پیروزی مقابل بحرین عنوان کرد:

بحرین را زیادی بزرگ کرده بودند اما بازیکنان ما این تیم را اسیر کردند و در مشت‌شان گرفتند. مثل بوکسوری که حریف را گوشه رینگ گیر می‌اندازد در این بازی هرکاری خواستند انجام دادند. فعل خواستن را صرف کردند و به پیروزی رسیدند. همه آن‌‌‌ها در زمین از جان و دل مایه گذاشتند و سوای مسائل تاکتیکی، تکنیک ناب ایرانی را نشان دادند.
پیوس افزود:

با اینحال نباید در باد بحرین بخوابیم. کامبوج را می‌توانیم راحت با 7-6 گل شکست بدهیم اما باید به فکر بازی با عراق باشیم. بازیکنان باید استراحت و ریکاوری خوبی داشته باشند که با آمادگی کامل به مصاف عراق بروند. همیشه این تیم مقابل ما مشکل ساز بوده و باید در این بازی با تمرکز بالا حاضر شویم. تیم ملی خیلی خوب و پرمهره‌ای داریم. عیار سرمربی تیم ملی ما مقابل عراق مشخص می‌شود و امیدوارم در این بازی برنده باشیم و راهی دور بعدی شویم. من به موفقیت تیم ملی در مرحله بعد و صعود به جام جهانی هم امیدوار هستم به شرط اینکه برنامه بهتر و بازی‌ها تدارکاتی داشته باشیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.