چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰

علی فیروزی: از بازگشت مسعود شجاعی به نفت آبادان استقبال می کنیم

علی فیروزی: از بازگشت مسعود شجاعی به نفت آبادان استقبال می کنیم

سرپرست تیم صنعت نفت آبادان می گوید افراد غیرفوتبالی که دنبال مشکل سازی هستند، دنبال ایراد گرفتن از اردوی نفت آبادان در تهران می‌روند

به گزارش ایران ورزشی؛علی فیروزی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در اردوی تهران به فارس گفت:

تاکنون اردوی خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و ان شالله از این به بعد هم چنین وضعیتی وجود داشته باشد. از ساعت 18:30 امروز هم در ورزشگاه کاظمی با پرسپولیس بازی داریم و پس از آن هم تمرینات خود را ادامه می‌دهیم. شاید 25 خرداد هم یک بازی سبک دوستانه برگزار کنیم.
فیروزی درباره لغو دیدار نفت آبادان مقابل استقلال گفت:

قرار بود این مسابقه برگزار شود اما به دلیل مشکلات هر دو تیم از این بازی منصرف شدیم. برخی بازیکنان ما پس از مسابقه با سپاهان دچار آسیب دیدگی جزئی شدند. دیدار با پرسپولیس را هم از قبل برنامه‌ریزی کرده بودیم و نمی‌توانستیم آن را لغو کنیم. تیم ما بازیکنان کمی دارد و  باید مراقب باشیم تا همین نفرات را هم از دست ندهیم تا در ادامه لیگ به مشکل بخوریم.
سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درباره وضعیت بازیکنانی که دچار مصدومیت جزئی شده‌اند،‌ توضیح داد:

مشکل خاصی ندارند و کنار تیم تمرین می‌کنند. زیرنظر کادر پزشکی فیزیوتراپی کرده و دور زمین می‌دوند. پیش بینی می‌کردیم اگر بخواهیم پس از دو دیدار سنگین مقابل سپاهان و پرسپولیس سومین بازی را هم برابر استقلال انجام بدهیم، احتمال دارد دچار مشکل شویم و این برای نفت آبادان خوب نیست. تیم ما کشش آسیب دیدن بازیکن جدیدی را ندارد.
فیروزی درباره برخی انتقادات مطرح شده نسبت به برگزاری اردوی نفت آبادان در تهران عنوان کرد:

برای بهتر شدن مجموعه صنعت نفت در این شرایط باید هم فرصت داشته باشیم و هم بازیکنان در اختیار کادرفنی باشند. استراحت و تغذیه آنها هم باید کنترل شود تا بازیکنان‌مان آنچه مربیان از آنها می‌خواهند انجام بدهند. برگزاری اردو هم برای بهتر شدن تیم است.  به این موضوع نیاز داشتیم و چه ایرادی دارد اردوی نفت در تهران برگزار شود؟
فیروزی ادامه داد:

در گرمای 45 تا 50 درجه آبادان چه کاری می‌توانستیم انجام بدهیم؟ یک ماه مسابقات تعطیل شده و باید در بخشی از این زمان کار بدنسازی می‌کردیم. آیا در شرایط فعلی آبادان می‌توان 100 متر دوید؟ باید صبح‌ها کار با وزنه انجام داده و سپس به استخر برویم. عصرها هم تمرین‌مان در زمین چمن برگزار شود. تمام این مسائل طبق برنامه کادرفنی و در راستای آمادگی بچه‌ها برای ادامه رقابت‌ها صورت گرفته است.
سرپرست تیم صنعت نفت تصریح کرد:

تیم ما در شرایط خاصی است و در تعطیلات هم باید به اردو می‌آمدیم تا تمام بازیکنان در اختیار کادرفنی باشند. فوتبالی‌ها این موضوع را می‌فهمند اما آنهایی که فوتبالی نیستند و قصدشان مشکل‌سازی است دنبال چنین مسائلی می‌روند. تیم ما در گرمای حدود 50 درجه شاید بتواند در ساعات پایانی شب یک ساعت تمرین کند. در آن زمان هم کل انرژی بازیکنان تحلیل رفته و مقدور نیست با خستگی زیرنظر کادرفنی تمرین کنند.
فیروزی افزود:

صنعت نفت برای تفریح به تهران نیامده است بلکه برای خوشحال کردن هواداران و برآورده کردن انتظارات آنها نیاز به برگزاری اردو داشتیم. تمام تلاش کادرفنی، بازیکنان و مسئولان باشگاه در همین راستا است و در این وضعیت به اردوی تهران آمدن چه ایرادی دارد؟
وی درباره مطرح شدن نام مسعود شجاعی به عنوان گزینه سرمربیگری فصل بعد صنعت نفت توضیح داد:

برای فوتبال آبادان افتخار بزرگی است که امثال مسعود شجاعی به تیم خودشان بازگردند و همه ما از بازی کردن شجاعی برای صنعت نفت استقبال می‌کنیم اما وی همچنان جوان است و می تواند به عنوان یک رهبر در تیم عملکرد خوبی داشته باشد. صحبتی درباره سرمربیگری مسعود در نفت نشده و از آن اطلاعی ندارم اما وی برای هر تیمی یک نعمت بزرگ است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.