چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

سپهر حیدری: اگر بازیکنان ایران خودشان باشند، عراق را هم راحت می برند

سپهر حیدری: اگر بازیکنان ایران خودشان باشند، عراق را هم راحت می برند

سپهر حیدری گفت: عراق تیم دونده و با انگیزه بالایی است

به گزارش ایران ورزشی، سپهر حیدری درباره پیروزی 3 بر صفر ایران مقابل بحرین به تسنیم گفت:

پیش از بازی خیلی فشار و استرس روی بازیکنان ایران بود. ما دو فینال مقابل بحرین و عراق داشتیم که اولی را با برد پشت سر گذاشتیم و فینال دیگر ما بازی با عراق است که ان‌شاالله مقابل این تیم هم موفق خواهیم شد. در 20 سال گذشته همیشه خاطرات خیلی بدی از دیدار با بحرین در ذهن مردم و علاقه‌مندان به فوتبال در کشورمان هست و این ناکامی هم در گلوی تک تک مردم ایران گیر کرده بود که خدا را شکر بچه‌ها انتقام چندین سال ناکامی را در خاک این کشور گرفتند.
حیدری در ادامه افزود:

در نیمه اول خیلی فشار و استرس روی تیم ایران بود. بازی پای پای انجام دادیم اما در شروع نیمه دوم با گل اول طلسم 20 ساله شکست شد و استرس و فشار از روی بازیکنان ایران به بحرینی‌ها منتقل شد. کلاً تیم‌های عربی‌ وقتی عقب هستند از نظر روحی و روانی تمرکز خود را از دست می‌دهند. در این بازی هم دیدیم حریف وقتی عقب افتاد عصبی شد و به نظرم می‌توانستیم حتی گل‌های بیشتری بزنیم که مهدی طارمی سه چهار موقعیت گلزنی از دست داد، اما در کل خدا را شکر برد خوبی به دست آوردیم.
بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در مورد دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل عراق گفت:

مقابل عراق در چند ساله گذشته خیلی روی ضربات ایستگاهی ضربه خوردیم، عراق تیم دونده و با انگیزه بالایی است. در انتقال توپ از  دفاع به حمله سرعت بالایی دارند، اما از لحاظ کیفیت فوتبالی از ایران ضعیف‌تر هستند.
او در پایان گفت:

ایران از همه تیم‌های گروه به مراتب بالاتر است. اگر بازیکنان ایران خودشان باشند عراق را هم راحت شکست خواهند داد. خوشبختانه اختیار کار دست خودمان است و چون عراق و بحرین باهم بازی ندارند، نمی‌توانند تبانی کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.