دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

میلاد سرلک و عارف غلامی در منامه قرنطینه شدند

میلاد سرلک و عارف غلامی در منامه قرنطینه شدند

محمودرضا رضایی، مدیر رسانه ای تیم ملی فوتبال ایران از منامه شرایط اردوی تیم ملی را توصیف کرده است.

به گزارش ایران ورزشی؛ رضایی، مدیر رسانه ای تیم ملی درخصوص وضعیت تیم ملی گفت:

تیم ملی شرایط بسیار خوبی دارد. از اول اردو این شرایط حاکم بود و تیم انسجام خوبی داشت. به هر حال تمهیدات فدراسیون و کادرفنی تیم ملی نتیجه داد. پرواز اختصاصی، تمرینات مناسب، کمپ خوب در کیش و ... نتیجه اش هم شد که بازیکنان به دور از استرس یک بازی حساب شده را انجام دادند. همانطور که پیش بینی می شد، یک بازی متفاوت را در برابر بحرین دیدیم. برای اولین بار بحرین را در خاک این کشور شکست دادیم. فلصفه کادرفنی این است که بازی به بازی جلو برویم. الان تمرکز همه روی کامبوج است. درست است که کامبوج با تیم ملی ایران اختلاف زیادی دارد از نظر فنی اما باز هم می دانیم که باید این سه امتیاز را بگیریم و بعد به فکر بازی با عراق باشیم.
شرایط بچه ها بسیار خوب است. همه با هم متحد هستند. چیزی که من در بازی بحرین دیدم، انرژی ای که بچه ها از روی سکو برای بازیکنان داخل زمین می فرستادند، عالی بود. با تمام وجود تشویق می کردند و نتیجه اش را دیدیم.
الان هم وضعیت خوب است. عارف غلامی و میلاد سرلک به ما اضافه شده اند و در قرنطینه هستند و باید منتظر بمانند تا جواب منفی تست های کرونا بیاید. فکر می کنم تا چند ساعت دیگر نتیجه اش مشخص می شود.
هدف فدراسیون و کادرفنی این است که به عنوان تیم اول صعود کنیم. ما در دور اول تنها 6 امتیاز گرفتیم و حریف های مستقیم ما یعنی عراق و بحرین 11 و 9 امتیاز گرفتند. در دور دوم هدف ما همه 12 امتیاز است. جایگاه تیم ملی ایران این است.اینکه گروه های دیگر چه اتفاقی رخ می دهد، زیر ذره بین ما است و رصد کرده ایم اما باز هم فوتبال قابل پیش بینی نیست.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.