چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰

عبدی: یادمان باشد هنوز صعود تیم ملی فوتبال قطعی نشده است

عبدی: یادمان باشد هنوز صعود تیم ملی فوتبال قطعی نشده است

پیشکسوت فوتبال ایران گفت عملکرد بازیکنان مقابل بحرین تحسین برانگیز بود اما یادمان نرود که هنوز صعودمان قطعی نشده و دو بازی کامل دیگر باقی مانده که باید در آنها نیز به برتری برسیم.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از ایرنا، عبدی در ابتدا اظهار داشت:

بازیکنان واقعاً در این دیدار عالی بودند و توانستند با بهترین نتیجه یکی از رقبای جدی را از پیش رو بردارند و به همه آنها خسته نباشید میگویم.
وی افزود:

در نیمه اول بحرین سعی می‌کرد که بازی را کنترل کند و به همین خاطر کمی بازی پایاپای دنبال شد اما در نیمه دوم به صورت مطلق تیم برتر میدان بودیم و حتی می‌توانستیم با تعداد گل بیشتر بحرین را شکست دهیم.
پیشکسوت فوتبال ایران خاطرنشان کرد:

یکی از عوامل اصلی که باعث برتری قاطع ما در این مسابقه شد هماهنگی خوب بازیکنان به ویژه در خط حمله بود. آنها حرکات ترکیبی دو و سه نفره خوبی انجام دادند و به خوبی توانستند دفاع بحرین را بشکنند.
عبدی تصریح کرد:

هماهنگی خوب سردار آزمون و مهدی طارمی یکی از دلایل اصلی برتری ما بود. از طرفی زمانی هم که سامان قدوس به زمین آمد توانست نیروی مضاعفی را به خط هجومی تیم ملی تزریق کند و عملکرد این بازیکن هم خوب و تاثیرگذار بود.
پیشکسوت فوتبال ایران اضافه کرد:

به نظر من بازی با بحرین تمام شد و از الان تنها باید به مسابقات بعدی فکر کنیم. با برتری برابر بحرین صعود من قطعی نشده و باید همین روند خوب را حفظ کرده تا دو دیدار باقیمانده برابر کامبوج و عراق را با بهترین نتایج پشت سر بگذاریم.
عبدی در پاسخ به این پرسش که بحرین رقیب جدی‌تری برای ما بود یا عراق، تصریح کرد:

بحرین از جهت میزبانی و اینکه آنها بازی روحی و روانی را خوب بلد هستند می‌توانست بیشتر تیم ملی را دچار مشکل کند. عراق هم تیم خوبی است و باید از الان خود را برای دیدار سخت مقابل عراق آماده کنیم.
وی در مورد شانس صعود ایران تصریح کرد:

فوتبال قابل پیش‌بینی نیست اما می‌توانم بگویم که ما شانس اول صعود هستیم. در دور رفت مسابقات اتفاقاتی رخ داد که منجر شد تا به تیم‌هایی مانند عراق و بحرین ببازیم که آن شکست ها از دید من فاجعه بود اما باز هم خدا را شکر که فرصت جبران داریم و آماده‌ایم تا به دور بعد بازی‌ها راه پیدا کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.