شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

جورجو کیه لینی: ایتالیا هیجان زیادی برای حضور مجدد در یک تورنمنت بزرگ دارد

جورجو کیه لینی: ایتالیا هیجان زیادی برای حضور مجدد در یک تورنمنت بزرگ دارد

مدافع آتزوری به خوبی می داند که پس از غیبت ایتالیا در جام جهانی ۲۰۱۸، هموطنانش عطش زیادی برای تورنمنت پیش رو دارند.

به گزارش  ایران ورزشی و به نقل از فوتبال ایتالیا، ایتالیا فردا شب از ساعت ۲۳:۳۰ در ورزشگاه المپیکو با بازی برابر ترکیه، ماجراجویی خود در جام ملت های اروپا را آغاز خواهد کرد. کاپیتان آتزوری در نشست خبری امروز گفت:

به نظرم آماده هستیم و به بهترین نحو ممکن آماده شرکت در این مسابقات شدیم. البته شرایط ما تا ورود به زمین در بازی فردا مشخص نخواهد شد ولی می توانم بگویم که با اشتیاق و اعتماد به نفس سراغ این تورنمنت آمده ایم. از آنجایی که تیم ها کم و بیش از هم شناخت دارند، شاهد یک یوروی متعادل خواهیم بود ولی ما برای آن آماده هستیم.
کیه لینی هنوز چه در سطح باشگاهی و چه در سطح ملی به افتخاری اروپایی دست نیافته است؛ آیا وقت آن رسیده است که او به این روند پایان بدهد؟

اگر به جمع چهار تیم پایانی در ومبلی رسیدیم، آنوقت می توانیم در این رابطه صحبت کنیم! واقعا اشتیاق زیادی برای تجربه کردن یک تورنمنت بزرگ دیگر داریم چرا که طعم تلخ باخت مقابل سوئد در پلی آف هرگز از بین نخواهد رفت ولی ما از آن به عنوان انرژی مثبت در مسیر بازسازی آینده استفاده کردیم. واقعا نمی دانید چندین نفر از دوستان ما طی هفته اخیر بابت این که ایتالیا قرار است پس از پنج سال دوباره در تورنمنتی بزرگ حضور داشته باشد، هیجان زده شده اند. نه تنها ما برگزار کننده بازی اول هستیم، بلکه مراسم افتتاحیه هم همین جا برگزار می شود، بنابراین حس و حال عجیبی خواهیم داشت. انتظار دارم ترکیه هم چنین حسی داشته باشد. ما اولین ها هستیم و می توانیم ریتم این تورنمنت را مشخص کنیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.