یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

دست کم تا پایان دولت کار خصوصی سازی پرسپولیس تمام می شود

مجید صدری: یحیی گل محمدی باعث افتخار ما است؛ می خواهیم با کالدرون تعامل کنیم

مجید صدری: یحیی گل محمدی باعث افتخار ما است؛ می خواهیم با کالدرون تعامل کنیم

رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: حکم کالدرون این اواخر به ما ابلاغ شد و تلاش می کنیم با او مذاکره و با تعامل این مشکل را حل کنیم.

به گزارش ایران ورزشی، مجید صدری در گفتگو با اخبار شبکه سه درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت:

تیم وضعیت خوبی دارد. دوستان در حال تمرین هستند تا ان شالله بتوانیم مسابقات پیش رو را به بهترین شکل شروع کنیم.
وی درباره مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد:

بلافاصله پس از رسیدن مان به باشگاه بحث طلب ما از AFC مطرح بود. هنوز این پول را به ما نداده‌اند ولی کارسازی‌هایش را انجام داده‌ایم و امیدوارم هر چه سریع تر این مبلغ به حساب باشگاه واریز شود.
رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تصریح کرد:

به دلیل تحریم‌ها پول را به ما نمی‌دهند اما واقعیت این است که این موضوع خیلی بی انصافی است زیرا دوستان دم از ورزش، آزادی و این حرف‌ها می زنند و تحریم نباید شامل حال یک باشگاه ورزشی شود.
صدری درباره آخرین وضعیت پرداخت مطالبات گابریل کالدرون عنوان کرد:

حکم وی این اواخر به ما ابلاغ شد ولی از طریق مراجع قضایی و قانونی این موضوع را پیگیری کنیم تا اگر امکان دارد با کالدرون مذاکره کرده و با تعامل این مشکل را حل کنیم.
وی با اشاره به تلاش باشگاه پرسپولیس برای استفاده از مربی و بازیکنان داخلی توضیح داد:

از زمانی که آمدیم تلاش کرده‌ایم طبق فرمایش مقام معظم رهبری از مربی و بازیکن داخلی استفاده کنیم. این موضوع مثل تولید داخلی می ماند و باید از منابع داخلی استفاده کنیم. الحمدالله رو سفید هم بوده‌ایم. یحیی گل محمدی واقعا باعث افتخار ما است. وی و کادرفنی ما همگی ایرانی هستند.
رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره وضعیت کارگزار گفت:

با این شرکت تعامل می کنیم تا اگر می‌توانند طبق شرایط ما باشند همکاری را ادامه بدهیم در غیر این صورت باید زیرساخت های درآمدی را برای باشگاه پرسپولیس ایجاد کنیم. قرارداد باید شفاف و روشن باشد که دو طرف در آن منتفع باشند. قرار نیست کارگزاری بگیریم که یک طرفه فقط بیاید پولی بدهد و ما باشگاه را بچرخانیم.
وی در ادامه خاطرنشان کرد:

در هفته آینده فروشگاه عرضه محصولات پرسپولیس را خواهیم داشت که می تواند محصولات مختلف از لباس یا هرچه مدنظر هوادار باشد با برند پرسپولیس به در خانه هوادار برساند. در واقع هوادار آن را با مبلغ بیرون و از فروشگاه خود پرسپولیس می‌خرد. به طرفدار اطمینان خاطر می دهیم سود حاصل از این خرید در داخل باشگاه هزینه می شود.
رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت خصوصی سازی گفت:

خصوصی سازی به انتهایش رسیده و همه کارهایی که به عهده باشگاه بوده انجام شده است. دست کم تا پایان دولت کار خصوصی سازی برای باشگاه تمام می شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.