یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

بیژن ذوالفقارنسب: تیم ما در کمال جوانمردی باید یک درس خوب به عراق بدهد

بیژن ذوالفقارنسب: تیم ما در کمال جوانمردی باید یک درس خوب به عراق بدهد

ذوالفقارنسب می گوید خیلی خوشحالم با درایت و حمایت وزارت ورزش و نمایندگان مجلس تیم ناشنوایان می‌تواند ارتقا پیدا کند.

به گزارش ایران ورزشی، بیژن ذوالفقارنسب بعد از راهیابی تیم فوتبال ناشنوایان ایران به المپیک 2022 با شکست عراق اظهار داشت:

تیم ما امروز یک بازی سنگینی را برگزار کرد. این بازی پرهیجان بود و علی رغم اینکه در ابتدای بازی دو گل دست پیدا کردیم و باید با برنامه بهتر عراق را تحت کنترل می‌گرفتیم و بازی را مدیریت می‌کردند. در مجموع بچه‌های ایرانی عملکرد خوبی داشتند و این یک امتیاز ارزشمند برای جوان‌های ماست.
وی عنوان کرد:

این تیم برای حضور در المپیک نیاز به اردو و بازی‌های تدارکاتی دارد. همه این مسائل باید در اختیار باشد تا تیم 30 درصد کیفیتش بالاتر برود. تیم میانگین سنی خوبی دارد ولی به لحاظ وزن و قد باید تجدیدنظری از سوی کادر فنی صورت بگیرد. خیلی خوشحالم با درایت و حمایت وزارت ورزش و نمایندگان مجلس این تیم می‌تواند ارتقا پیدا کند و در المپیک نیز موفق ظاهر شود.
ذوالفقارنسب درباره بازی تیم ملی ایران مقابل عراق در مقدماتی جام جهانی تصریح کرد:

آن بازی داستان‌های خاص خودش را دارد. بازی رفت را فراموش نمی‌‌کنیم که در عراق فوتبالیست‌های عراقی بر سر شجاعی و برخی بازیکنان دیگر درست کردند و یک بازی معمولی را به یک بازی توام با جنگ روانی شدید تبدیل کردند. فکر می‌کنم هیچکدام از بازیکنان ما آن بازی را فراموش نکرده‌اند. تیم ما در کمال جوانمردی و قوانین بازی باید یک درس خوب به عراق بدهد. اعتقاد دارم فوتبالیست‌ها ما این توانایی را دارند و با دست پر از زمین خارج می‌شوند.
وی یادآور شد:

اعتقاد دارم در هیچ دوره‌ای به این اندازه فوتبالیست خوب شاغل در اروپا را نداشتیم. فکر می‌کنم اگر 11 نفری که مقابل بحرین بازی کردند از زمین خارج شوند و 11 نفر دیگر در بازی با عراق به میدان بروند هیچ مشکلی ایجاد نشود و این غنی بودن فوتبال ما را نشان می‌دهد. تیم ملی می‌تواند خیلی هوشمندانه 3 امتیاز تیم بازی را ازآن خود کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.