شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

شنول گونش: ترکیه برای برنده شدن به مصاف ایتالیا می رود

شنول گونش: ترکیه برای برنده شدن به مصاف ایتالیا می رود

شنول گونش در نشست خبری خود قبل از تقابل ایتالیا و ترکیه در دیدار افتتاحیه یورو ۲۰۲۰ شرکت کرد

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت یوفا، گونش در این نشست خبری گفت که آن ها با هدف کسب هر سه امتیاز مسابقه به مصاف ایتالیا می روند. در ادامه مهم ترین بخش از صحبت های گونش را می خوانید.

بازی کردن در دیدار افتتاحیه این تورنمنت برای ما بسیار مایه افتخار است. بسیار شاکر هستیم که به اینجا رسیده ایم و من مایلم از همه آن هایی که در رسیدن ما به اینجا نقش کلیدی ایفا کردند تشکر کنم.
ایتالیا تیم بزرگی است و من احترام زیادی برای آن ها قائل هستم. این اولین باری است که ترکیه در دیدار افتتاحیه بازی می کند و همه بازیکنان من به جز سه نفر آن ها، برای اولین بار در یورو بازی می کنند. مانچینی از ترکیه شناخت دارد؛ او در گالاتاسارای مشغول به کار بود و تیم خیلی خوبی را هم تشکیل داد. ولی ما برای برنده شدن اینجا هستیم.
در هر تورنمنت، بازی اول و آخر مهم ترین بازی ها هستند. اگر در این بازی شکست بخوریم، در همین ابتدای کار تعادل گروه برای ما بر هم می ریزد.
در سال ۲۰۰۲ با بازیکنانی که سابقه حضور در مرحله پایانی جام جهانی را نداشتند عازم آن مسابقات شدیم و خوب کار کردیم. این بار هم می تواند مشابه باشد و همان حس و حال در جمع بازیکنان وجود دارد. ما یعنی بازیکنان و کادر فنی، همگی یک هدف مشترک داریم. همه ما در یک راستا تلاش می کنیم.
امیدوارم شاهد یک بازی لذتبخش و دلچسب باشیم... و البته برنده آن ما باشیم! 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.