شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

اختلاف مالی شدید سعید واسعی و تراکتور برای فسخ قرارداد

اختلاف مالی شدید سعید واسعی و تراکتور برای فسخ قرارداد

سعید واسعی این روزها در پی جدایی از تراکتور است ولی هنوز با مدیران این تیم بر سر فسخ قرارداد به توافق نرسیده است

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از تسنیم، سعید واسعی هافبک تیم فوتبال تراکتور در ابتدای فصل به دلیل شکایت باشگاه پیکان و با رای کمیته وضعیت چهار ماه از حضور در میادین محروم شد. این بازیکن که با قراردادی دو ساله به تراکتور پیوسته است، پس از پایان دوران محرومیت نتوانست جایگاه ثابتی در جمع سرخپوشان تبریزی به دست بیاورد و پس از بازگشت از مسابقات آسیایی نیز،‌ به دلیل اختلاف با رسول خطیبی از تیم کنار گذاشته شد.

واسعی که تاکنون تنها 10 درصد از قرارداد این فصل خود را گرفته، طی یک ماه گذشته در انتظار جلسه با مدیران باشگاه تراکتور است. در این مدت نیز صحبت‌های بین وکلای واسعی و مدیران باشگاه تراکتور انجام شده اما جلسه نهایی برای تعیین و تکلیف واسعی تاکنون برگزار نشده است.

در همین راستا شنیده می‌شود هر دو طرف تا حد زیادی برای فسخ قرارداد رضایت دارند اما بحث اصلی در این موضوع اختلاف مالی شدید طرفین است. اختلافی که به دلیل محرومیت چهار ماهه واسعی در ابتدای فصل و غیبت او در مسابقات تراکتور به وجود آمده و باید دید مذاکره طرفین در این مورد به نتیجه خواهد رسید یا خیر. قرارداد واسعی با تراکتور برای فصل اول 3 میلیارد و 950 میلیون تومان و برای فصل دوم، 5 میلیارد و 395 میلیون تومان است

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.