شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰

جرارد پیکه: روزی که دیگر برای بارسلونا بازی نکنم، از فوتبال خداحافظی خواهم کرد

جرارد پیکه: روزی که دیگر برای بارسلونا بازی نکنم، از فوتبال خداحافظی خواهم کرد

جرارد پیکه می گوید که بعد از بازنشسته شدن به ریاست باشگاه فکر می کند.

به گزارش ایران ورزشی؛جرارد پیکه، مدافع اسپانیایی بارسلونا در مصاحبه جدید خود با IbaiLlanos در مورد جدایی از بارسلونا، انتقادات و رئیس شدن صحبت کرد. جرارد پیکه در این مصاحبه گفت:

روزی که بازی کردن برای بارسلونا را متوقف کنم، از فوتبال خداحافظی خواهم کرد. هرگز برای تیم دیگری بازی نخواهم کرد. بازیکنانی هستند که برای پول و سایر دلایل از تیم خود جدا می شوند اما آن قدر که حضور در این تیم مرا خوشحال می کند، پول مرا خوشحال نمی کند. اگر فردا کومان به من بگوید که باید بارسلونا را ترک کنم، من می روم و از فوتبال هم خداحافظی می کنم. انتقادات بخشی از فوتبال هستند. وقتی وارد زمین می شوید، می دانید که در معرض چه چیزهایی هستید. فوتبال احساسی ترین چیزی است که وجود دارد. باید انتقادات را بپذیرید.
این حقیقت است که دیدن اسپانیول در سگوندا دیویژن مرا خوشحال می کرد اما من می خواهم که آن ها در لالیگا باشند. من می خواهم که در استادیوم آن ها بازی کنم و دربی را تجربه کنم. این بخشی از نمایش است. آگوئرو؟ ما همیشه با هم در ارتباط بوده ایم. او آدم فوق العاده ای است. هالند؟ بازیکنی فوق العاده. رئیس باشگاه شدن؟ وقتی بازنشسته شدم، خواهیم دید.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.