یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

ایتالیا 3 - ترکیه 0|ترک‌ها زیرپای گلادیاتورها له شدند!

ایتالیا 3 - ترکیه 0|ترک‌ها زیرپای گلادیاتورها له شدند!

ایتالیا با وجود سرسختی حریف خود در دفاع، صبورانه بازی کرد و توانست از اشتباهات ترکیه نهایت استفاده را ببرد و یک برد شیرین به دست آورد

به گزارش ایران ورزشی؛در نیمه اول دیدار تیم های ترکیه و ایتالیا، آتزوری کاملا مالک توپ و میدان بود و چند موقعیت خطرناک از جمله ضربه سر کیه لینی که توسط چاکر دفع شد را خلق کرد اما نتوانست از سد خط دفاعی ترکیه بگذرد. در نیمه اول، ترکیه هیچ شوتی به سوی دروازه ایتالیا نزد. در نیمه دوم ایتالیا توانست از اشتباهات ترکیه در خط دفاعی نهایت استفاده را ببرد و با کسب یک پیروزی خوب، برای ادامه تورنمنت اعتماد به نفس خوبی گرفت. در مجموع، ترکیه حرفی برای گفتن نداشت و حتی در ضدحملات هم نتوانست خطرناک ظاهر شود. ایتالیا نیز مانند همیشه، تسلط خود بر بازی را حفظ کرد و این تسلط به گل های زده و کسب پیروزی منجر شد.
ترکیه 0-1 ایتالیا؛  گل به خودی مریح دمیرال 53': به دنبال باز شدن فضا و یک پاس عمقی، دومنیکو براردی با لیز خوردن مرعش از فضا در محوطه جریمه ترکیه استفاده کرد و خواست توپ را برای ایموبیله بفرستد که قطع توپ ناموفق مریح دمیرال باعث شد توپ وارد دروازه خودی شود.

ترکیه 0-2 ایتالیا؛ چیرو ایموبیله 66': لورنتزو اینسینیه روی سانتر براردی به سوی دروازه ترکیه شوت زد که چاکر توپ را ناقص برگشت داد. در ریباند، ایموبیله با یک ضربه خوب توانست دروازه خالی ترکیه را باز کند.

ترکیه 0-3 ایتالیا؛ لورنتزو اینسینیه 79': اشتباه وحشتناک اعورجان چاکر در بیلدآپ از دروازه باعث شد ایتالیایی ها در میانه میدان توپ ربایی کنند و با رد و بدل شدن چند پاس، لورنتزو اینسینیه در محوطه جریمه صاحب موقعیت گلزنی شد که با یک ضربه فنی زیبا، توپ را وارد دروازه ترکیه کرد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.