شنبه ۱۶ مهر ۱۴۰۱

روبرتو مارتینز: دی بروین برای بازگشت به زمان احتیاج دارد؛ اولین بازی یعنی سخت ترین بازی

روبرتو مارتینز: دی بروین برای بازگشت به زمان احتیاج دارد؛ اولین بازی یعنی سخت ترین بازی

روبرتو مارتینز از شرایط بلژیک پیش از تقابل با روسیه می گوید

به گزارش ایران ورزشی، تیم های بلژیک و روسیه در چارچوب هفته نخست دور گروهی یورو 2020، فردا از ساعت 23:30 به وقت تهران در سنت پترزبورگ به مصاف هم می روند. روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی بلژیک در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی در مورد شرایط تیمش و غیبت کوین دی بروین اکسل ویتسل گفت:

انتظارات بالا از بلژیک به عنوان تیم سوم جام جهانی؟ بحث تنها سر آخرین تورنمنت نیست، طی 3 سال گذشته این تیم به سطح خوبی از ثبات رسیده و این را به خوبی نشاند داده، چیزی که در  در رنکینگ فیفا هم به چشم می خورد. بله، من مطمئن هستم که انتظار بیشتری نسبت به قبل از تیم ما وجود دارد و حالا طرفداران بی طرفی بیشتری هستند که بلژیک را دنبال می کنند. اما این چیزی را برای ما تغییر نمی دهد. فکر نمی کنم که این سطح از انتظارات به بلژیک آسیب بزند. احساس می کنم تا این لحظه ما تجربه کافی برای کنار آمدن با انتظارات را داشته ایم.
تقابل با روسیه؟ اولین بازی همیشه سخت ترین بازی است.
کوین دی بروین؟ خودمان تصمیم گرفتیم که کوین را به روسیه نیاوریم. او هنوز دو روز دیگر کار دارد؛ کوین یک جلسه تمرین روی چمن خیلی خوب را گذراند و چند روز آینده بسیار حیاتی خواهند بود. هم او و هم اکسل ویتسل روند ریکاوری خوبی را طی می کنند و به زودی به جمع ما برمی گردند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.