یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

لئوناردو بونوچی: تصور چنین ایتالیایی را داشتم؛ نباید مغرور شویم

لئوناردو بونوچی: تصور چنین ایتالیایی را داشتم؛ نباید مغرور شویم

لئوناردو بونوچی گفت ایتالیا نباید مغرور شود اما مطمئن است آنها حرف های خودشان را خواهند زد.

به گزارش ایران ورزشی؛ایتالیا هشتمین پیروزی متوالی خود را در حالی جشن گرفت که آنها 28 گل در این 8 بازی زده اند و هیچ گلی دریافت نکرده اند. تیم روبرتو مانچینی در اولین دیدار خود در یورو 2020 با نتیجه 3-0 ترکیه را شکست داد. لئوناردو بونوچی پس از بازی به اسکای ایتالیا گفت:

وقتی این ماجراجویی را آغاز می کنید، به کمی تنش و چالش نیاز دارید. به انگیزه بالایی نیاز دارید. من تصور چنین ایتالیایی را داشتم زیرا می دانستم چه راهی را طی کرده ایم تا اینجا باشیم. حالا این اولین بازی در یک مسیر طولانی بود. بنابراین نباید مغرور شویم. بازی ها بسیار نزدیک خواهد بود و حریفان به مرور ما را بهتر می شناسند اما می دانیم که می توانیم حرف های خودمان را بزنیم.
باید تمرکز خودمان را حفظ کنیم. در رختکن گفتیم که باید با ذهنی آزاد و قلبی داغ به میدان برویم. باید انگیزه داشته باشیم و مصمم باشیم و بهترین توانایی های خودمان را نشان دهیم.
جو المپیکوی رم شگفت انگیز بود. برای اولین بار از مارس 2020، 16000 نفر در ورزشگاه حضور داشتند:

با حضور تماشاگران در کنارمان، کاملا شکل فوتبال تغییر می کند. آنها در طول بازی قلب ما را شعله ور می کنند. حالا از فردا باید تمام افکار منفی را کنار بگذاریم، فقط نکات مثبت را نگاه کنیم و برای بازی بعدی آماده شویم.
ایتالیا در گروه A رقابت های یورو 2020 با تیم های ترکیه، سوئیس و ولز هم گروه است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.