یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱

مانت: از کواچیچ خواستم پیراهن مودریچ را برایم بگیرد؛ می خواهیم با فتح یورو تاریخ ساز شویم

مانت: از کواچیچ خواستم پیراهن مودریچ را برایم بگیرد؛ می خواهیم با فتح یورو تاریخ ساز شویم

هافبک چلسی می گوید گرفتن پیراهن مودریچ از این بازیکن لحظه ای خاص برایش بوده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، میسون مانت، بازیکن باشگاه چلسی و تیم ملی انگلیس بارها در مصاحبه هایش گفته است که در دوران بچگی لوکا مودریچ را الگوی خود قرار داده بوده است و بازی این بازیکن را خیلی دوست دارد. مانت در این فصل و در پیراهن چلسی در لیگ قهرمانان دو بار مقابل الگوی خود به میدان رفته است و به زودی در اولین دیدار تیم ملی انگلیس در یورو نیز مقابل کرواسی صف آرایی می کند تا برای سومین بار مقابل الگویش قرار بگیرد.

مانت که این روزها مهره مهمی در باشگاه چلسی است و نقش تاثیرگذاری در پیروزی مقابل رئال مادرید و سپس پیروزی در دیدار فینال مقابل منچسترسیتی داشت، می گوید علاوه بر مدال قهرمانی مسابقات لیگ قهرمانان، پیراهنی که از مودریچ گرفت نیز یادگاری مهمی برای او به حساب می آید. مانت در این باره گفت:

پیراهن او را در کنار تعدادی دیگر از پیراهن هایی که از سایر بازیکنان گرفته ام، در خانه نگه می دارم. نگه داشتن این پیراهن های خاص خیلی خوب است. قبل از دیدار دور رفت مقابل رئال مادرید با کواچیچ صحبت کردم و از او خواستم پیراهن مودریچ را بعدا برایم بگیرد. در نهایت موفق شدم پیراهنش را بگیرم و در بازی برگشت مودریچ پیراهن مرا گرفت چون در بازی رفت پیراهنم را به او نداده بودم. کواچیچ گفت مودریچ دوست دارد پیراهنش را با بازیکنان عوض کند و به من گفته است که پیراهن تو را می خواهد و در بازی های آینده برایت آرزوی موفقیت کرده است. صحبت کردن با او این که پیراهنم را می خواست واقعا حس خوبی داشت. مودریچ همیشه بازیکنی بود که بازیش را تماشا می کردم. بازی مقابل او حس عجیبی داشت زیرا بارها بازی او را تماشا کرده بودم و می دانستم می خواهد چه کار کند. این موضوع به من کمک زیادی کرد. از دو بازی مقابل رئال مادرید تجربه زیادی به دست آوردم.
مانت بازیکنی است که در مسابقات یورو پیش رو، گرت ساوتگیت حساب ویژه ای روی او باز کرده است. مانت در مورد بازی در تیم ملی و مسابقات یورو گفت:

به نظرم اگر به بازیکنان تهاجمی که در تیم داریم نگاهی بیاندازید، متوجه همه چیز می شوید. بازیکنانی داریم که توانایی نگه داشتن توپ و بازی مالکانه را دارند و برای حریف تهدید باشند. در تمرینات سعی می کنیم این خصوصیات را بهتر کنیم. هیچوقت کامل و بی نقص نخواهیم بود اما با توجه به بازیکنان و تمریناتی که انجام داده ایم، امید زیادی دارم که موفق شویم. انگلیس هیچوقت فاتح یورو نشده است و تیم ما تیمی است که عطش زیادی برای انجام این کار دارد. می خواهیم تاریخ ساز شویم و کاری کنیم که هیچکس سابقا انجام نداده است. حس می کنم با این گروهی که داریم می توانیم این کار را انجام دهیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.