یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

در تیم ملی استقلال و پرسپولیس نداریم

مهدی قایدی: مثل برادر کنار هم هستیم، عراق را هم می‌بریم

مهدی قایدی: مثل برادر کنار هم هستیم، عراق را هم می‌بریم

مهدی قایدی بی‌شک یکی از جذاب‌ترین بازیکنان حال حاضر تیم ملی فوتبال ایران است. چهره ریزنقشی که در بازی با بحرین دقایقی در ترکیب تیم ملی قرار گرفت و شور و نشاط بسیاری را به خط حمله تیم ملی آورد. قایدی حتی در آن بازی می‌توانست زننده گل چهارم تیم ملی هم باشد اما شانس با او یار نبود. قایدی اما فارغ از اینکه گلی برای تیم ملی بزند یا نزند، بازیکن مؤثری است که در ادامه راه می‌تواند کمک حال تیم ملی باشد.

به گزارش ایران ورزشی؛مهدی قایدی بی‌شک یکی از جذاب‌ترین بازیکنان حال حاضر تیم ملی فوتبال ایران است. چهره ریزنقشی که در بازی با بحرین دقایقی در ترکیب تیم ملی قرار گرفت و شور و نشاط بسیاری را به خط حمله تیم ملی آورد. قایدی حتی در آن بازی می‌توانست زننده گل چهارم تیم ملی هم باشد اما شانس با او یار نبود. قایدی اما فارغ از اینکه گلی برای تیم ملی بزند یا نزند، بازیکن مؤثری است که در ادامه راه می‌تواند کمک حال تیم ملی باشد. تیم ملی بعد از عبور از مرحله پیش مقدماتی باید در مرحله مقدماتی با تیم‌های بزرگ قاره مصاف دهد که حضور آماده‌هایی همچون قایدی به صعود دوباره تیم ملی به جام جهانی فوتبال کمک قابل توجهی خواهد کرد.
بی‌شک قایدی در کنار ستاره‌هایی همچون طارمی، آزمون، امیری و... می‌توانند ترکیبی فوق‌العاده و لذت بخش را پدید آورند.

دربازی با بحرین تا آستانه گلزنی پیش رفتی اما نتوانستی گلی به ثمر برسانی. گلزنی در آن بازی حال و هوای خاصی داشت.
در آن بازی خیلی دوست داشتم گل بزنم اما این اتفاق نیفتاد. حتی وقتی روی سکو بودم، انرژی خوبی داشتم که به زمین بیایم. به هرحال آن بازی گذشته و من به بازی مهم با عراق فکر می‌کنم.
حال و هوای تیم ملی بعد از برگزاری 3 بازی و در آستانه تقابل با تیم ملی فوتبال عراق چطور است؟
اوضاع درون اردوی تیم ملی خیلی خوب است. خوشبختانه از روزی که به اردو آمدیم، همه چیز خوب پیش رفته است. با بردهایی که به دست آوردیم، شرایط روحی و روانی بسیار خوبی در اردوی تیم ملی حاکم است و امیدواریم در بازی با عراق نیز به روند پیروزی‌های تیم ملی ادامه دهیم.
پیش‌بینی‌ات از بازی آینده تیم ملی مقابل عراق چیست؟
فوتبال قابل پیش‌بینی نیست اما ما به دنبال تداوم پیروزی هستیم و قصد داریم به همین روند تا صعود به جام جهانی ادامه دهیم. من امیدوارم بازی بعدی را ببریم و خوشحالی کوچکی را در این دوران کرونا و شرایط سخت به مردم عزیز بدهیم تا یک مقدار از دغدغه‌های‌شان کم شود.
چه نتیجه‌ای در انتظار است؟
امیدوارم با 3 گل بتوانیم عراق را ببریم و با اقتدار تمام از گروه صعود کنیم. ما به دنبال صدرنشینی هستیم و توجهی به نتایج دیگر تیم‌ها نداریم.
در اردوی تیم ملی شرایط روانی مطلوبی فراهم شده است. می‌خواستیم ببینیم تا چه اندازه در اردوی تیم ملی صمیمیت برقرار است؟
استقلالی هستم اما دوستان پرسپولیسی زیادی در اردوی تیم ملی دارم. رقابت‌ها آنقدر به هم نزدیک است که مثل برادر در کنار یکدیگر هستیم. جدا از بحث استقلال و پرسپولیس، اینجا بحث ما فقط تیم ملی است. همه را می‌شناسم و از قبل رفاقت داشتیم. با بیرانوند، سردار و سیامک نعمتی بیشتر کنار هم هستیم و جو صمیمی بسیار امیدوارکننده‌ای در اردوی تیم ملی برقرار است.
خیلی‌ها به تو لقب نیمار آسیا داده‌اند.
این نظر لطف مردم بوده و افتخار می‌کنم که این لقب را به من داده‌اند. او هم بازیکن مورد علاقه من است. البته سعی می‌کنم تمام تصویرهای خوب از بازیکنان را بردارم و نمی‌خواهم هر استایلی که آنها دارند را اجرا کنم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.