یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

گرت بیل: مدت هاست در تیم ملی گل نزده ام اما به جایش پاس گل داده ام!

گرت بیل: مدت هاست در تیم ملی گل نزده ام اما به جایش پاس گل داده ام!

مهاجم تیم ملی ولز می گوید آمار گل نزنی هایش در تیم ملی او را نگران نمی کند و هنوز هم می تواند به شکل های دیگر به تیم ملی کشورش کمک کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، گرت بیل یکی از 8 بازیکن تیم ملی ولز است که در یورو 2016 نیز حضور داشت. این تیم امروز مقابل سوئیس قرار خواهد گرفت و گرت بیل که از اکتبر 2019 برای تیم ملی گلزنی نکرده است، می گوید بابت این آمار نگران نیست. او در این باره گفت:

مهم نیست که گلی نزده ام. به جایش پاس گل داده ام. هنوز هم در موفقیت تیم سهیم هستم و به همین خاطر نگرانی ندارم. اگر شانس گلزنی به دست بیاورم، امیدوارم بتوانم گل بزنم.
ولز در یورو 2016 توانست تا نیمه نهایی پیش بیاید و در نهایت توسط پرتغال حذف شد. حال بیل می گوید باید از تیم ملی ولز انتظاراتی برای داشتن عملکردی قابل قبول وجود داشته باشد. او در این باره گفت:

حضور در تورنمنت امسال مثل یورو 2016 است. مانند سال 2016 باید از تیم انتظاراتی وجود داشته باشد. البته باید بگویم که با تیمی متفاوت وارد تورنمنتی متفاوت می شویم.
بازیکن رئال مادرید که فصل گذشته به طور قرضی در تاتنهام حضور داشت، در مورد گروه تیم ملی ولز می گوید:

می دانیم که صعود از این گروه کار دشواری است. بازی مقابل ایتالیا، ترکیه و سوئیس بسیار دشوار است اما باید بازی به بازی پیش برویم. خوشحالیم که اینجا هستیم. حس خوبی دارم و آماده ام تا مثل همیشه از 100 درصد توانم برای تیم ملی کشورم استفاده کنم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.