یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

اولتیماتوم بارسلونا به عثمان دمبله: یا تمدید کن یا برو

اولتیماتوم بارسلونا به عثمان دمبله: یا تمدید کن یا برو

نشریه ESPN مدعی شد سران بارسلونا به عثمان دمبله اولتیماتوم داده اند که اگر قصد تمدید قراردادش را ندارد، در همین تابستان به دنبال حضور در تیمی جدید باشد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از ESPN، عثمان دمبله در مسابقات این فصل یکی از ستارگان بارسلونا بود و با جلب اعتماد رونالدو کومان توانست در بازی های زیادی برای آبی و اناری ها به میدان برود با این وجود  تنها یک سال از قرارداد ستاره فرانسوی باشگاه بارسلونا با این تیم باقی مانده است و به نظر می رسد روند مذاکرات برای تمدید قرارداد با این بازیکن به شکل مناسبی پیش نمی رود. همین موضوع باعث شده است سران بارسلونا به این بازیکن اولتیماتوم بدهند که اگر قصد تمدید قراردادش را ندارد، در تابستان پیش رو نیوکمپ را ترک کند.

بخش اعظمی از دوران حضور دمبله در بارسلونا را مصدومیت تشکیل داده است و این بازیکن تنها فصل گذشته بود که توانست با دوری از مصدومیت در 44 بازی برای تیمش به میدان برود. شنیده ها حاکی از این است که سران بارسلونا از عملکرد دمبله رضایت دارند اما واکنش دمبله در قبال تمدید قرارداد آنها را ناراحت کرده است.

بارسلونا در طول تمام دوران مصدومیت های طولانی مدت دمبله پای این بازیکن ایستاد و نمی خواهد ستاره فرانسوی خود را در فصل آینده به طور رایگان از دست دهد. با این وجود دمبله در مصاحبه ای در مورد تمدید قراردادش با بارسلونا گفته بود که عجله ای برای تمدید ندارد و تمرکزش روی مسابقات یورو با تیم ملی فرانسه است و همین موضوع نیز باعث رنجش سران بارسلونا شده است تا به مهاجم فرانسوی خود اولتیماتوم بدهند.

مدیران بارسا معتقدند با خرید ممفیس دیپای و همچنین برگشتن آنسو فاتی از مصدومیت، بازیکنانی خواهند داشت که بتواند جای دمبله را در ترکیب پر کند و اگر دمبله تصمیم به تمدید نکردن و جدا شدن از بارسا بگیرد، این امکان وجود دارد که بارسا برای خرید جایگزین این بازیکن نیز وارد بازار نقل و انتقالات شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.