دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

اهدا نشان امپراطوری بریتانیا به جوردن هندرسون و رحیم استرلینگ

اهدا نشان امپراطوری بریتانیا به جوردن هندرسون و رحیم استرلینگ

جوردن هندرسون و رحیم استرلینگ به خاطر انجام کارهای خیریه نشان امپراطوری بریتانیا را دریافت کردند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، جوردن هندرسون، کاپیتان لیورپول و رحیم استرلینگ وینگر باشگاه منچسترسیتی به خاطر انجام کارهای خیریه در بیرون از مستطیل سبز لایق دریافت نشان امپراطوری بریتانیا شناخته شدند و این مدال را دریافت کردند.

جوردن هندرسون به خاطر فعالیت های در کنار کادر درمان در طول همه گیری کرونا مفتخر به دریافت این نشان شده است. او در طول کرونا با تاسیس موسسه ای خیریه به حمایت از کادر درمان پرداخت و در کنار سایر بازیکنان لیگ برتری مردم را تشویق به پرداخت کمک های مالی کرد تا به افزایش سلامت عمومی مردم کمک کنند. او همچنین سفیر موسسه خیریه کادر درمان بود و همچنین در کنار موسسه ای که برای توقف آزار و اذیت های آنلاین فعالیت می کرد، کمک کرد. هندرسون در مورد دریافت این نشان گفت:

من و خانواده ام به خاطر دریافت این نشان بسیار خوشحال هستیم. به خصوص به خاطر دلیل دریافت این جایزه. فوتبال حرفه ای مزایای زیادی دارد اما داشتن یک پلت فرم برای تبلیغ کارهای خیریه یکی از بزرگترین مزایای آن است. باید بگویم که اگر چه این افتخار نصیب من شده اما افراد بیشتری در این کار سهیم بودند و من تنها بخشی از آن بودم. سایر کاپیتان های تیم های لیگ برتر و سایر بازیکنان از جمله هم تیمی هایم در لیورپول نیز کمک های زیادی کردند. هواداران زیادی نیز از سراسر کشور با کمک مالی به ما سخاوتمندی خود را نشان دادند ولی قهرمانان اصلی کادر درمان هستند که جان خودشان را به خطر انداختند تا از ما حفاظت کنند. این جایزه را به تمام دکترها، پرستارها و کارکنان کادر درمان در تمام بخش ها تقدیم می کنم.
در این میان رحیم استرلینگ نیز به خاطر تلاش هایش برای مقابله با نژادپرستی در ورزش مفتخر به دریافت این جایزه شد. او به طور رسمی در مورد تجاربش در مورد نژادپرستی صحبت کرد و همکاری نزدیکی با کمپین نبرد بر علیه نژادپرستی داشت و همچنین موسسه خیریه خود برای افراد نوجوان را راه اندازی کرد. استرلینگ در مورد دریافت این جایزه نیز گفت:

دریافت این جایزه حس فوق العاده ای دارد. می دانم که دوستان و خانواده ام به خاطر دریافت این جایزه به من افتخار خواهند کرد. دستاوردی دوست داشتنی است نه تنها برای من بلکه برای دوستان و خانواده ام. انگیزه من در مورد برابری جنسیتی این است که مردم سختی هایی که برخی افراد با آن مواجه می شوند را درک کنند و محیطی بسازند که در آن همه با هم برابر هستند. می توانم پیشرفت کند این هدف را مشاهده کنم و در حال برداشتن قدمی در جهت درست هستیم. اگر می خواهید تغییر ایجاد کنید بابید از خودتان شروع کنید. من موسسه خیریه خودم را با هدف کمک به بچه های کمتر برخوردار تاسیس کردم تا به آنها انگیزه بدهم. اگر بتوانم زندگی یک یا دو نفر را تغییر دهم، کار بزرگی کرده ام. اگر می خواهید تغییری ایجاد کنید، اول از خودتان شروع کنید. در جهت درستی هستیم اما کارهای بیشتری برای انجام دادن وجود دارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.