یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

فرانک دی بوئر: استکلنبرگ دروازه بان اصلی ماست؛ ده لیخت به بازی با اوکراین نمی رسد

فرانک دی بوئر: استکلنبرگ دروازه بان اصلی ماست؛ ده لیخت به بازی با اوکراین نمی رسد

فرانک دی بوئر در نشست خبری خود قبل از بازی هلند - اوکراین شرکت کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت یوفا، لاله های نارنجی قرار است اولین بازی خود در یورو ۲۰۲۰ را در روز یکشنبه انجام بدهند. دی بوئر در ابتدای این نشست در مورد آخرین وضعیت ماتیاس ده لیخت گفت:

این بازی برای ماتیاس مقداری زود است. ما دست به ریسک نخواهیم زد. ما دو بازی دیگر هم خواهیم داشت. اگر این بازی حیاتی بود، او بازی می کرد ولی در وضعیت فعلی نمی خواهیم ریسک کنیم. او به بازگشت نزدیک است و ما انتظار داریم که در بازی بعدی به میدان برود.
دیگر ابهام موجود پیرامون ترکیب هلند، دروازه بان اول این تیم بود که دی بوئر آن را هم از بین برد.

انتخاب بین تیم (کرول) و مارتن (استکلنبرگ) بود. واقعا تصمیم دشواری بود. من احترام زیادی برای تیم قائل هستم ولی انتخاب من در لحظه، مارتن بود.
سرمربی تیم ملی هلند سپس مقداری در مورد فرنکی دی یونگ صحبت کرد.

حس من نسبت به فرنکی این است که او فوتبال بازی کردن را از صمیم قلب دوست دارد. او تقریبا در تمامی زمان ها انتخاب درستی انجام می دهد. در واقع توپ گرفتن از او سخت است. فرنکی همیشه به دنبال فرصت ساختن یا فضاسازی برای هم تیمی هایش است. سازمان دفاعی خیلی از تیم های ملی بسیار خوب است و وقتی برای خلق موقعیت دچار مشکل شوید، فرنکی اغلب اولین کسی است که می تواند دفاع حریف را باز کند. این نقطه قوت فرنکی است و تماشای بازی او دلچسب است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.