یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

یوسوا کیمیش: جاه طلبی بزرگ من قهرمانی یورو است؛ در جام جهانی 2018 به خودمان مغرور شدیم

یوسوا کیمیش: جاه طلبی بزرگ من قهرمانی یورو است؛ در جام جهانی 2018 به خودمان مغرور شدیم

یوسوا کیمیش معتقد است که باید به نحوه ای برای تیم ملی آلمان بجنگند که همه این کشور را با آن ها بشناسند.

به گزارش ایران ورزشی؛ یوسوا کیمیش در مورد مسابقات یورو گفت:

جاه طلبی بزرگ من قهرمانی یورو است. من با گفتن این جمله که «بذارید ببینیم که می توانیم از مرحله گروهی صعود کنیم یا خیر» به سراغ این مسابقات نمی روم اما قطعاً اولین هدف ما باید همین موضوع باشد. زیاد صحبت کردن در مورد جام پیش از اولین بازی، هیچ فایده ای ندارد اما هرگز نباید فراموش کنیم که برای چه چیزی می جنگیم. می توانید بزرگ فکر کنید و همچنان روی مراحل کوچکی که برای رسیدن به آن هدف بزرگ نیاز است، تمرکز کنید. این یک تناقض نیست، بلکه یک ترکیب است.
چیزی که از جام جهانی 2018 یاد گرفته ام، این است که مهم ترین چیز این است که جدای ملاحظات ورزشی، یک تیم باشیم. این چیزی است که در سال 2018 بیش از همه آن را از دست دادیم. ما به عنوان یک تیم ظاهر نشدیم. آن چه که بسیاری از تیم های خوب آلمان را در گذشته متمایز کرده، همین موضوع است. ما فکرشم نمی کردیم که به عنوان تیم آخر جدول در گروهی با تیم های مکزیک، سوئد و کره، حذف شویم. اعتماد به نفس تبدیل به غرور شد. این حس وجود داشت که همه از قبل به مراحل حذفی فکر می کردند، بدون این که همان وظیفه ابتدایی مان را انجام داده باشیم.
بازیکنان بایرن مونیخ در تیم ملی؟ به عنوان بازیکنان بایرن، ما امیدواریم که بتوانیم ستون اصلی تیم را تشکیل دهیم اما این نیز مهم است که دسته دسته نشویم. این اشتباه است که ما بازیکنان بایرن فقط با هم بگردیم و غذا بخوریم و وقت بگذرانیم. باید مطمئن شویم که همه احساس ارزش و اهمیت کنند. ما نیاز داریم که در کنار هم باشیم و با هم بجنگیم. بازی در تیم ملی امتیاز بزرگی است و ما باید به مردم نشان دهیم که حضور در تیم ملی برای ما مهم است و باعث افتخار ماست. ما باید به نحوی نماینده کشور باشیم که همه کشورمان را با ما بشناسند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.