سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰

ادن هازارد: هرگز به جدایی از رئال مادرید فکر نکرده ام؛ می خواهم نشان دهم که برای این تیم ساخته شده ام

ادن هازارد: هرگز به جدایی از رئال مادرید فکر نکرده ام؛ می خواهم نشان دهم که برای این تیم ساخته شده ام

ادن هازارد می گوید که قبول دارد که خندیدن پس از حذف مقابل چلسی، کار اشتباهی بوده است

به گزارش ایران ورزشی، ادن هازارد در این مصاحبه در مورد آینده اش در رئال مادرید گفت:

من می مانم. هرگز برای یک ثانیه هم به این فکر نکردم که بهتر است از رئال مادرید بروم. من به عنوان یک شکست خورده این تیم را ترک نمی کنم. می خواهم نشان دهم که برای رئال مادرید ساخته شده ام.
تصاویر خنده های تو پس از حذف مقابل چلسی، سر و صدای زیادی به پا کرد...

بله، خندیدن بعد از بازی مقابل چلسی کار اشتباهی بود. چیزی که آن ها داشتند به من می گفتند، حتی خنده دار هم نبود. فقط این که دیدن دوباره دوستان قدیمی، همیشه اتفاق خوبی است اما درک می کنم که وجهه رئال مادرید را خدشه دار کردم. مردم فکر می کنند که من پس از حذف مقابل چلسی، بی خواب نشده ام اما چیزی بالاتر از واقعیت نیست. من بسیار ناامید بودم. اگر فقط یک بازی بود که من خواهان بردن آن بودم، آن بازی مقابل تیم سابقم، چلسی در استمفوردبریج بود.
آنچلوتی پیامی به من فرستاد و به من گفت که بسیار خوشحال است که دوباره سرمربی رئال مادرید شده است. ما زمان داریم که بعداً با هم صحبت کنیم. فصل گذشته ما هیچ جامی نبردیم، این فصل ما خواهان گرفتن انتقام هستیم. من با زیدان تماس گرفتم تا با او خداحافظی کنم. ما دو سال وقت داشتیم تا بتوانیم کارهای زیبایی انجام دهیم. این برای هم من و هم او ناامید کننده بود.
من یک بار بازگشتم از مصدومیت را به خودم تحمیل کردم، بله. من دو بار مصدوم شده بودم و در طول تمرینات احساس درد می کردم و فکر کردم که دیگر امکان ندارد. اگر بگویم که درد دارم، دو هفته دیگر از میادین دور خواهم بود. پس ساکت ماندم. در چلسی من اغلب با ناراحتی و درد بازی می کردم. خوب پیش رفت و من به مدت 7 سال، هرگز مصدومیت بزرگی نداشتم. متاسفانه این موضوع در مادرید برعکس بود. روز بعد، درد من بیشتر شد. من هنوز همان آدم هستم. هنوز خوش می گذرانم اما نمی توانم بگویم که خوشحالم. فقط زمانی خوشحال می شوم که در زمین بازی نیز بتوانم لذت ببرم. این اتفاق در دو سال اخیر در مادرید نیافتاده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.