یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

روبرتو کارلوس: راموس و پرز برای تمدید قرارداد مذاکره خواهند کرد

روبرتو کارلوس: راموس و پرز برای تمدید قرارداد مذاکره خواهند کرد

روبرتو کارلوس که یکی از سفیران رئال مادرید است، اعلام کرد که فلورنتینو پرز و سرخیو راموس بار دیگر بر سر میز مذاکره می نشینند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکـا، دفاع چپ برزیلی سابق مادریدی ها در جریان مصاحبه با Onze Mondial گفت:

راموس در حال حاضر ریکاوری می کند. کاملاً مطمئنم که گفتگویی میان او و رئیس باشگاه وجود خواهد داشت تا به توافق برسند. سرخیو چهره باشگاه است، یک بازیکن بزرگ که باید ببینیم چه اتفاقی می افتد.
کیلیان ام باپه
من یکی از هواداران بزرگ او هستم. خیلی از او ممنونم که من را در تیم منتخب 11 نفره اش به عنوان دفاع چپ قرار داده است. او در دنیای فوتبال بازیکن بسیار مهمی است. صحبت های زیادی در مورد انتقال او به رئال مادرید وجود دارد، اما او با پاری سن ژرمن قرارداد دارد. فلسفه کاری ما اینطور است که منتظر خواست بازیکن بمانیم، و با بازیکنانی که با باشگاهی قرارداد دارند ارتباط برقرار نمی کنیم.
اقدام برای ارلینگ هالند به عنوان پلن B
او بازیکن بزرگی است، و خیلی از افراد او را نمی شناسند. طی دو سال اخیر او بازی به بازی و فصل به فصل در حال پیشرفت است. هالند بازیکنی بسیار با کیفیت است که هر باشگاهی در دنیا او را می خواهد.
بازگشت کارلو آنچلوتی
خیلی خوشحالم که او برگشت. او رئال مادرید و بازیکنانش را خیلی خوب می شناسد. امضای قرارداد با چنین مربی ای راحت تر است. آرزوی ما این است که موفقیت های گذشته را تکرار کند

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.