شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰

جوزپه ماروتا: کریستین اریکسن در یکی از گروه های اینتر پیام داد تا به ما اطمینان خاطر دهد

جوزپه ماروتا: کریستین اریکسن در یکی از گروه های اینتر پیام داد تا به ما اطمینان خاطر دهد

ماروتا اعتقاد دارد بین بازیکنان اینتر پیوند و رابطه خوبی برقرار است.

به گزارش ایران ورزشی؛جوزپه ماروتا در مصاحبه با شبکه تلویزیونی رای اسپورت ایتالیا، در مورد اتفاقات تلخ حمله قلبی کریستین اریکسن صحبت کرده است:

ما تصاویری را از تلویزیون تماشا کردیم که نشان می داد اتفاقی دراماتیک که متأسفانه قبلا آن را در ایتالیا نیز دیده بودیم در حال رخ دادن است (اشاره به مرگ پیرماریو موروسینی، بازیکن لیورنو در زمین فوتبال). خوشبختانه امروز آن اتفاق تکرار نشد و اکنون در مورد داستانی با مفاهیمی بهتر از آنچه که می توانست رخ دهد در حال صحبت هستیم. می خواهم از همه کسانی که ابراز محبت کرده اند تشکر کنم و یک بار دیگر ارزش این ورزش ثابت شد.
خوشحالی لوکاکو پس از گلزنی مقابل روسیه؟ بازیکنان بسیار نزدیک هستند و همه ما پس از دیدن تصاویر اریکسن بلافاصله با یکدیگر ارتباط برقرار کردیم. فقط می توانم بگویم که 10 دقیقه پیش، خود اریکسن پیامی را یه یکی از گروه های چت اینتر (واتساپ) به منظور اطمینان خاطر دادن به ما ارسال کرد و این پیوند بین بازیکنان اینتر را نشان می دهد.
اریکسن کرونا داشته؟ اریکسن نه کرونا داشت و نه واکسینه شده بود. در حال حاضر، پزشکان دانمارکی در حال مراقبت از او هستند و درست است که کادر پزشکی تیم ملی فوتبال این کشور اطلاعات را منتشر کنند اما می توانم بگویم کادر پزشکی اینتر از همان ابتدا با همتایان دانمارکی خود در تماس بود و آنها به ما اطمینان خاطر بخشیده اند. ما قصد دخالت و فضولی در کار آنها را نداشتیم بنابراین به محض اطمینان حاصل کردن از وضعیت پایداری اریکسن، تلاش کردیم به دوره نقاهت وی احترام بگذاریم چراکه کریستین باید در شرایطی آرام باشد. ما حتی مستقیما با او صحبت نکردیم. امیدواریم که کریستین بتواند مشکلات سلامتی خود را حل کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.