یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

میرشاد ماجدی: منتقدان بعد بازی با عراق درباره اسکوچیچ نظر بدهند

میرشاد ماجدی: منتقدان بعد بازی با عراق درباره اسکوچیچ نظر بدهند

میرشاد ماجدی می گوید اسکوچیچ تا الان عملکرد خوبی داشته است

به گزارش ایران ورزشی، میرشاد ماجدی در خصوص عملکرد تیم ملی فوتبال ایران در مقدماتی جام جهانی به میزان گفت:

ملی‌پوشان در این ۳ بازی پتانسیل بالقوه را بالفعل تبدیل کردند. با وجود یکسری اتفاقات نشان دادیم، می‌توان هر تیمی را از سرراه برداشت. در ۳ بازی اخیر در فاز دفاع و حمله، خیلی خوب عمل کردیم. از بازیکنان خواهش می‌کنیم در بازی عراق از تمام فرصت‌ها استفاده کنند و اولین موقعیت برابر عراق را آخرین موقعیت بدانند. البته خداراشکر بازیکنان با هوش بالا و از جان‌شان مایه می‌گذارند.
ماجدی افزود:

ما در ۳ مسابقه ۱۶ گل به ثمر رساندیم و از ۳ مسابقه ۹ امتیاز کسب کردیم. با این نتایج تیم ملی ایران، رقبا به ویژه عراق خودشان را جمع و جور کردند. مطمئن باشید عراقی‌ها فشرده بازی می‌کند تا فضای کمتری در اختیار ایران قرار بدهند.
عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت:

در حال حاضر پرداختن به وضعیت چمن ورزشگاه المحرق کمکی به ما نمی‌کند؛ چرا که محل برگزاری مسابقه تغییر نمی‌کند. ضمن آنکه تیم ملی آنقدر قدرتمند و توانمند است که در زمین مسابقه خودش را ثابت می‌کند. کیفیت چمن برای هر دو تیم به یک شکل است. در حال حاضر همه باید از تیم ملی حمایت کنیم و از نظر روحی و روانی برنده شویم.
ماجدی در پاسخ به اینکه به عنوان عضو فنی هیات رییسه فدراسیون فوتبال درباره سرمربی تیم ملی چه نظری دارد، عنوان کرد:

رییس فدراسیون و بقیه اعضای هیئت رییسه فدراسیون اگر بازیکن نبوده‌اند به شکل مدیر، داور و... در حوزه فوتبال فعال بوده‌اند. بنده هم به عنوان عضو کوچکی همراه این عزیزان در هیئت رییسه فدراسیون فوتبال حضور دارم در کشور ما فوتبال نتیجه‌گرا و زود بازده است. اسکوچیچ هم در ۶ مسابقه‌ای که روی نیمکت تیم ملی بوده، برنده از میدان خارج شده و تیم را جمع و جور کرده است. بنابراین وی تا به اینجای کار عملکرد بسیار خوبی داشته است.
ماجدی تصریح کرد:

در حال حاضر از همه کارشناسان، اصحاب رسانه و هواداران گرانقدر تیم ملی خواهشمندم برای ملی‌پوشان دعا کنند و انرژی مثبت برای آنها بفرستند. در حال حاضر موقعیت و فرصتی برای قضاوت تیم ملی نیست، همه با هم با نگاه ملی به بازی عراق چشم دوخته‌ایم تا بتوانیم به مرحله بعدی صعود کنیم. حتی با نگاه شدید منتقدانه، بعد از بازی عراق می‌توان درباره شرایط تیم ملی و اسکوچیچ نظر داد. چرا که الان ملی‌پوشان به انرژی مثبت ما نیاز دارند.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.