یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

هشدار دنیل لوی به هری کین: کاری را انجام می دهم که به صلاح تاتنهام است؛ مقروض ترین باشگاه اروپا هستیم

هشدار دنیل لوی به هری کین: کاری را انجام می دهم که به صلاح تاتنهام است؛ مقروض ترین باشگاه اروپا هستیم

مدیرعامل باشگاه تاتنهام به مهاجم باشگاهش هشدار داد که در مورد جدایی او کاری را انجام می دهد که به صلاح تیم است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، هری کین مهاجم نامدار باشگاه تاتنهام یک فصل دیگر را نیز بدون کسب هیچ جامی در باشگاه لندنی سپری کرد و شنیده ها حاکی از این است که مهاجم تیم ملی انگلیس از ادامه این وضعیت خسته شده و قصد دارد به دوران حضور خود در تاتنهام پایان دهد تا بتواند در سال های باقی مانده دوران بازی خود با باشگاهی قدرتمند برای کسب جام های قهرمانی تلاش کند. با این وجود دن لوی، مدیرعامل باشگاه تاتنهام می گوید اگر چه ناراحتی هری کین را درک می کند اما در نهایت او است که باید در مورد آینده مهاجم تاتنهام تصمیم گیری کند و کاری را خواهد کرد که به صلاح تیم لندنی باشد. او در این باره گفت:

هیچوقت در مورد یک بازیکن خاص در یک کنفرانس عمومی صحبت نمی کنم. تنها چیزی که تمایل دارم بگویم این است که ناراحتی کین برای نبردن جام با من، هواداران و سایر بازیکنان تاتنهام مشترک است. همه ما می خواهیم به قهرمانی برسیم. یکی از چیزهایی که فابیو پاراتیچی باید با آن کنار بیاید، این است که کدام بازیکن بماند و کدام بازیکن باید برود. در فوتبال بازار نقل و انتقالات وجود دارد و چیزی که ما می خواهیم و چیزی که سایر باشگاه ها می خواهند همیشه هم شدنی نیست. هر کاری به صلاح باشگاه باشد انجام خواهیم داد.
لوی در ادامه صحبت هایش با اشاره به این که تیمش مشکلات مالی زیادی دارد اما تایید کرد که قصد دارد در تابستان روی تیم سرمایه گذاری کند. او در این باره گفت:

باید در مورد جایگاهمان واقع بین باشیم. هنوز همه گیری کرونا ادامه دارد. عواقب این مشکل برای باشگاه ما احتمالا جدی تر از هر باشگاه دیگری بود و 200 میلیون پوند ضرر کردیم. ضرری که نمی توانیم جبرانش کنیم. زمان ساخت ورزشگاه جدیدمان نمی توانست بدتر از این باشد. گران ترین استادیوم اروپا را داریم و مقروض ترین باشگاه اروپا هستیم. هدف ما حفاظت از باشگاه است. قطعا خرج می کنیم اما باید حواسمان به خرج های تیم باشد. گاهی اوقات هواداران حس می کنند باید پول بیشتری خرج کنیم اما شرایطی وجود داشت که مربی دوست نداشت روی خرید یک بازیکن خاص خرج کند. با این وجود روی تیم سرمایه گذاری خواهیم کرد.
با وجود این صحبت ها ممکن است کین برای جدایی از تاتنهام به باشگاه فشار بیاورد. او باشگاه های زیادی را خواهان خود می بیند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.