یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

بنزما: برای یورو 100 درصد آماده ام

بنزما: برای یورو 100 درصد آماده ام

مهاجم تیم ملی فرانسه می گوید به تمرینات بازگشته و مشکلی برای همراهی خروس ها ندارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از تله فوت، کریم بنزما، مهاجم باشگاه رئال مادرید بعد از 6 سال برای اولین بار به تیم ملی فرانسه دعوت شد تا تیم ملی کشورش را در یورو همراهی کند اما در آخرین دیدار دوستانه تیم ملی مقابل بلغارستان دچار مصدومیت شد تا تردیدهایی در مورد حضور این بازیکن در یورو به وجود بیاید. با این وجود بنزما در مصاحبه ای با تله فوت فاش کرده است که مشکلی برای حضور در ترکیب اصلی تیم ملی فرانسه در اولین دیدار مرحله گروهی خروس ها مقابل فرانسه ندارد. او در این باره گفت:

کاملا خوب هستم. دیروز توانستم با سایر بازیکنان تمرین کنم و دردی هم نداشتم. اصلا به این موضوع فکر نمی کردم که ممکن است یورو را از دست بدهم. درد زیادی داشتم اما فقط یک برخورد بود. نیاز نبود دقایق بیشتری در زمین بمانم و به همین خاطر تصمیم گرفتم تعویض شوم. کادر پزشکی خیلی خوبی داریم به همین خاطر همه چیز خیلی سریع پیش رفت. اگر توانستم روز گذشته در کنار سایر بازیکنان تمرین کنم به این خاطر بود که مشکل یا درد نداشتم. حس خوبی دارم و تمرینات بدنسازی انجام داده ام و 100 درصد آماده هستم.
مهاجم رئال مادرید در تیم ملی باید در کنار ام باپه و گریزمان به میدان برود. بنزما می گوید از کار کردن در کنار ام باپه لذت می برد و می خواهد به تیم ملی کشورش کمک کند تا یک بار دیگر به یک قهرمانی برسد. او در مورد ام باپه گفت:

او را در تلویزیون دیده بودم و در سطح باشگاهی نیز مقابلش بازی کرده بودم. با توجه به سن کمش، یکی از بهترین فوتبالیست های دنیا است. از بازی کردن در کنار ام باپه لذت زیادی می برم زیرا او بازیکنی است که می تواند در هر لحظه تغییر ساز شود. سرعتی است، می داند چطور تک ضرب بازی کند، برنده باشد و هر کاری را انجام دهد. داشتن بازیکنی مثل او اتفاق بسیار مهمی برای تیم ملی فرانسه است. در فوتبال همیشه می توان همه چیز را بهتر کرد اما مساله اصلی در بازی های مهم این است که در زمین حاضر باشید و تغییرات را رقم بزنید

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.