شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

تیاگو آلکانترا: برای قهرمانی به یورو آمده ایم

تیاگو آلکانترا: برای قهرمانی به یورو آمده ایم

هافبک تیم ملی اسپانیا می گوید، این تیم برای قهرمانی در مسابقات به یورو آمده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی یوفا، تیاگو آلکانترا، هافبک باشگاه لیورپول و تیم ملی اسپانیا در آستانه شروع مسابقات این تیم گفتگویی با وب سایت رسمی مسابقات انجام داده است. صحبت های او را در ادامه می خوانید:

تیم ملی اسپانیا زیر نظر لوئیز انریکه چگونه است؟

به نظرم در حال حاضر در روزهای اوج تیم ملی اسپانیا هستیم چون در کل سال دوران خوبی داشتیم و در حال آماده شدن برای این تورنمنت بودیم. به نظرم فوتبال خوبی ارائه می دهیم و بازی هایمان بسیار جذاب است. با فشار بالا بازی می کنیم و باید بسیار سخت کوش باشیم. به نظرم در زمینه ایجاد فشار روی حریف یکی از بهترین تیم های اروپا هستیم. با این وجود سخت است که بگوییم چرا در یک بازی بهتر از سایر تیم ها نتیجه گرفتیم. به طور مثال مقابل یونان به تساوی رسیدیم ولی شانس های زیادی برای گلزنی داشتیم. فوتبال این روزها متفاوت از گذشته است. اگر تیمی خیلی آماده باشد، بازی برای ما خیلی سخت می شود. در گذشته این طور بود که 11 بازیکن را به زمین می فرستادند و می گفتند محکم بازی کنید اما این روزها همه تیم ها برای تقابل با سایر تیم ها آماده می شوند و فوتبال فرق کرده است. به طور قطع آماده تر از گذشته هستیم.
انتظارتان در مورد مسابقات یورو چیست؟ مربی تیمتان گفته است می توانید فاتح تورنمنت شوید...

به طور قطع برای فتح جام قهرمانی یورو آمده ایم. می دانیم مسیر سختی تا فینال داریم اما تفکرمان این طور است که برای قهرمانی آمده ایم و هر کار برای قهرمان شدن لازم باشد انجام خواهیم داد. بازی اولمان مقابل سوئد است و باید برای این بازی آماده شویم. باید تمرکزمان روی این بازی باشد و همگی آماده باشیم. سپس یک بازی دیگر خواهیم داشت ولی فعلا تمرکزمان روی سوئد است. باید به سختی تلاش کنیم و بهترین نمایشمان را داشته باشیم و بعد به فکر بازی بعدی باشیم اما همان طور که گفتم، اولویت اولمان سوئد است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.