یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

صالح مصطفوی: فرهاد مجیدی تیم را رها نمی کند

صالح مصطفوی: فرهاد مجیدی تیم را رها نمی کند

صالح مصطفوی مربی تیم استقلال درباره قرعه کشی جام حذفی، حضور گابریله پین در ایران و فرهاد مجیدی صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، صالح مصطفوی پس از قرعه‌ کشی جام‌ حذفی و مشخص شدن قرعه استقلال که باید با پرسپولیس به مرحله یک چهارم نهایی این جام بازی کند، گفت:

تیمی که می‌خواهد قهرمان شود باید همه تیم‌ها را ببرد و فرقی هم ندارد. سال گذشته با دو تیم سخت لیگ برتری بازی کردیم حالا هم با پرسپولیس بازی می‌کنیم. تلاش می‌کنیم که در این بازی نتیجه لازم را کسب کنیم.
مصطفوی در مورد اینکه استقلال شرایط خوبی ندارد و چه زمانی این شرایط درست می‌ شود عنوان کرد:

ان‌شاالله شرایط درست می‌ شود. این سوال را باید از نصرالله عبداللهی بپرسید.
مربی تیم استقلال در خصوص زمان حضور گابریله پین مشاور ایتالیایی فرهاد مجیدی گفت:

گابریله خیلی وقت است که برای حضور در ایران اعلام آمادگی کرده، حالا چرا شرایط حضور او فراهم نمی‌شود در جریان نیستم. ما به امید زنده‌ایم. امیدواریم شرایط طوری پیش برود که در شرایط مساوی با سایر تیم‌ها رقابت کنیم.
مصطفوی در پاسخ به این سوال که هواداران نگران هستند فرهاد مجیدی بازهم کار را در استقلال نیمه تمام رها کند و استعفا بدهد، گفت:

نه، فکر نمی‌کنم این اتفاق بیفتد. مجیدی قوی ایستاده و حدس من این است که یکسری از این مشکلاتی که ایجاد می‌شوند بی‌ ارتباط با جدی بودن و خوب کار کردن فرهاد مجیدی نیست.
مصطفوی در مورد بازی دوستانه استقلال و پیکان گفت:

باید از مجموعه پیکان، مهدی تارتار و علی‌اصغر مدیرروستا تشکر کنم که میزبانی خوبی را از ما انجام دادند ما زمینی نداریم که در آن بازی دوستانه برگزار کنیم. پیکان لطف کرد و یک بازی خوب تدارکاتی را پشت سر گذاشتیم هر دو تیم از شرایط مسابقه دور بودند اما به مرور در این بازی هر دو شرایط بهتری پیدا کردند و از نظر تاکتیکی و بدنی به آنچه می‌خواستند رسیدند.
مصطفوی در پاسخ به این سوال که آیا لغو بازی دوستانه با صنعت نفت آبادان به خاطر مشکل زمین بود، عنوان کرد:

نه، با مسؤولین آنها هماهنگی کردیم قرار بود این بازی انجام شود اما ظاهراً‌ مصدومانی داشتند که اگر تعداد آنها بیشتر می‌شد برای بازی‌های لیگ به مشکل می‌خورند و به همین خاطر عذرخواهی کردند. قرار بود با این تیم در زمینی که تمرین می کنند بازی کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.