یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

سهیل مهدی: شاهد سه دربی در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی خواهیم بود

سهیل مهدی: شاهد سه دربی در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی خواهیم بود

سهیل مهدی گفت: هفته‌های پایانی لیگ براساس قرعه کشی جام حذفی که امروز انجام شد برگزار می شود. سعی داریم برنامه هفته های آخر را تقدیم عزیزان و باشگاه‌ها کنیم تا باشگاه ها با آمادگی و برنامه ریزی کامل تکلیف خود را بدانند

به گزارش ایران ورزشی، سهیل مهدی پس از برگزاری قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی و رو به رو شدن پرسپولیس با استقلال در این مرحله گفت:

ما سه دربی در این مرحله داریم. بازی استقلال و پرسپولیس. دربی صنعتی‌ها و دربی لیگ یکی‌ها که هر سه بازی قشنگی است. نمی‌ توانیم از دیدار گل‌گهر و آلومینیوم هم صرف نظر کنیم. چهار مسابقه خیلی خوب داریم و خوشحالیم جذابیت های جام حذفی خودش را در این مرحله نشان می دهد. قاعدتا هواداران زیادی هم پای گیرنده‌های تلویزیونی می‌نشینند که این موضوع جای خوشحالی دارد.
سهیل مهدی درباره برنامه ریزی مسابقات پس از بازگشت تیم ملی از بحرین گفت:

هفته‌های پایانی لیگ براساس قرعه کشی جام حذفی که امروز انجام شد برگزار می شود. سعی داریم برنامه هفته های آخر را تقدیم عزیزان و باشگاه‌ها کنیم تا باشگاه ها با آمادگی و برنامه ریزی کامل تکلیف خود را بدانند. امیدوارم بتوانیم مسابقات را در حداقل زمان ممکن و با کمترین تاخیر به اتمام برسانیم تا بیشترین استراحت را برای فصل آینده به تیم‌ها بدهیم.
مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره دیدار سوپرجام توضیح داد:

تاریخ این بازی مشخص شد. ان شالله پرسپولیس بتواند میزبان خوبی برای تراکتور باشد. هر دو جزو باشگاه‌های خوب و پرطرفدار ما هستند. از همین حالا می‌دانم بازی خوبی خواهد شد.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.