دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

اتریش 3 - مقدونیه 1|یاران آلابا مقتدرانه یورو اولی‌ها را زمین زدند

اتریش 3 - مقدونیه 1|یاران آلابا مقتدرانه یورو اولی‌ها را زمین زدند

اتریش در اولین بازی خود در یورو 2020 توانست مقدونیه شمالی را شکست دهد.

به گزارش ایران ورزشی؛در چارچوب مسابقات هفته اول مرحله گروهی یورو 2020 در گروه C، تیم های اتریش و مقدونیه شمالی به مصاف هم رفتند که در نهایت اتریش موفق شد با نتیجه 3-1 مقدونیه شمالی را شکست دهد و یورو 2020 را با پیروزی آغاز کند. مقدونیه شمالی که اولین حضور خود در یورو را تجربه می کند، اولین گل خود در تاریخ یورو را از طریق گوران پاندف باتجربه به ثمر رساند. گوران پاندف نیز با 37 سال سن به دومین گلزن مسن تاریخ ادوار یورو تبدیل شد
اتریش 1-0 مقدونیه شمالی؛ استفان لاینر 18': ارسال عالی و دقیق زابیتسر، در نزدیکی تیر عمودی دروازه به لاینر رسید و این بازیکن با یک ضربه عالی و سرضرب، دروازه مقدونیه شمالی را باز کرد.

اتریش 1-1 مقدونیه شمالی؛ گوران پاندف 28': هینترگر تلاش کرد توپ را دفع کند اما توپ به بازیکن خودی برخورد کرد و به سمت محوطه جریمه اتریش رفت. دروازه بان اتریش از دروازه خارج شد و توپ را جمع کرد اما توپ از دست او رها شد و مقابل پای پاندف افتاد. این مهاجم باتجربه کار سختی برای گشودن دروازه اتریش نداشت.

اتریش 2-1 مقدونیه شمالی؛ میشائیل گریگوریتش 78': داوید آلابا با سانتری فوق العاده زیبا، توپ را به درون محوطه جریمه ارسال کرد. گریگوریتش که از آفساید فرار کرده بود، به راحتی دروازه مقدونیه شمالی را باز کرد تا اتریش دوباره پیش بیافتد.

اتریش 3-1 مقدونیه شمالی؛ مارکو آرناتوویچ 89': اوت دستی بازیکن اتریش به آرناتوویچ رسید و این بازیکن توپ را به لایمر رساند. لایمر با پاس پشت پای فوق العاده زیبایی توپ را به خود آرناتوویچ که فرار کرده بود رساند. این مهاجم پس از حرکت در عرض و جا گذاشتن دروازه بان مقدونیه شمالی، گل سوم اتریش را به ثمر رساند

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.