یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

گرت ساوتگیت: کالوین فیلیپس شدیدا دست کم گرفته می شود

گرت ساوتگیت: کالوین فیلیپس شدیدا دست کم گرفته می شود

گرت ساوتگیت از پیروزی تیمش مقابل کرواسی می گوید.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت یوفا، تیم های انگلیس و کرواسی در چارچوب نخستین بازی خود در مرحله گروهی یورو 2020، به مصاف هم رفتند. این بازی در نهایت با تک گل رحیم استرلینگ با نتیجه 1-0 به سود انگلیس تمام شد. گرت ساوتگیت، سرمربی تیم ملی انگلیس در مصاحبه پس از بازی خود گفت:

بازیکنان ما به خوبی توانستند از پس یک مصاف بزرگ بربیایند. از همان ابتدا و در گرمایی باورنکردنی (لندن، 27 درجه سانتی گراد)، آنها خوب بازی کردند و توانستند بر بازی مسلط شوند. برای اکثر مدت زمان بازی، کنترل مسابقه را در دست داشتیم، به کرواسی موقعیت های زیادی ندادیم و خطرناک ظاهر شدیم. نکته مهم این بود که به بازیکنان خط هافبک کرواسی فشار بیاوریم و این کار را انجام دادیم. این امر باعث محدودیت در بازیسازی آنها شد و مدافعان با توپهای بلندی که ارسال می شد، به خوبی کنار آمدند و بازی را به اصطلاح خواندند. امروز، روزی بود که هر بازیکنی وارد زمین می شد، عملکرد خوبی ارائه می داد و کل اعضای تیم عامل آن بودند.
برای رحیم خیلی خوشحالم، او در تمام طول بازی خطرناک بود. رکورد گلزنی او نشان می دهد باید به او اطمینان داشته باشیم و فکر می کنم خود رحیم انگیزه زیادی برای نشان دادن این توانایی داشت.
کالوین شدیدا دست کم گرفته می شود، او یک شروع فوق العاده در رده ملی داشت. کالوین پسر بی نظیری است، بسیار بی ادعا و به نظرم عملکرد او فوق العاده بود. نقشی که در صحنه گل ایفا کرد، خلاصه روز او بود. او از نظر فنی خوب است و ما می دانستیم که تحرک در خط میانی مهم خواهد بود و ما مجبور بودیم که فضا را برای هافبک های آنها محدود سازیم. کاری که میسون (مانت)، کالوین (فیلیپس)، دکلان (رایس) به خوبی در کنار بازیکنان کناری انجامش دادند. ما اینجا از کالوین می خواهیم که پست پیشرفته تری را نسبت به پستش در لیدز یونایتد بر عهده بگیرد و او کاملا تکنیک لازم برای این کار را دارد. این افدام به ما استحکام بیشتری در خط هافبک می بخشد و اجازه می دهد که در کنار میسون با 4 هافبک بازی کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.