یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

لوئیز انریکه: بازی اول نشان می دهد اسپانیا در چه وضعیتی قرار دارد

لوئیز انریکه: بازی اول نشان می دهد اسپانیا در چه وضعیتی قرار دارد

سرمربی اسپانیا برای شکست دادن سوئد برنامه دارد و امیدوار است بازیکنانش از این برنامه پیروی کنند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت یوفا، لاروخا از ساعت ۲۳:۳۰ فردا شب مقابل سوئد قرار خواهد گرفت. انریکه در نشست خبری خود از اهمیت آخرین جلسه تمرینی قبل از بازی صحبت کرد.

این تمرین آخر برای «احساسات» است؛ برای این که وارد زمین شویم، نسیمی که می وزد را حس کنیم و اعتماد به نفس کسب کنیم. در این جلسه تمرینی، هدف تاکتیکی مشخصی نداریم.
انریکه سپس در مورد ترکیب اصلی اسپانیا گفت:

من ترکیب اصلی را کم و بیش در ذهنم می شناسم ولی همیشه یک عده هستند که باعث می شوند پیش خودت فکر کنی: «آیا مشکل این بازیکن جزئی است یا او درد می کشد؟». با این حال دلیلی برای بی خوابی وجود ندارد. فردا قبل از صرف وعده بعد از ظهر و صحبت درون گروهی، به جمع بندی پایانی خواهم رسید. 
بازیکنان اسپانیا در مصاحبه های مختلف گفته اند که از تفکرات انریکه شناخت خوبی کسب کرده اند. سرمربی اسپانیا در این باره گفت:

قطعا وقتی می شنوم بازیکنان می گویند کاملا خواسته های مرا درک می کنند، این مایه خوشحالی من است. اما بیشتر خوشحال خواهم شد اگر در بازی فردا خواسته های مرا درون زمین پیاده کنند.
انریکه همچنین در خصوص اهمیت بازی نخست گفت:

اگر به من بگویید در صورت باختن در بازی فردا و برنده شدن در دو بازی بعدی به عنوان تیم اول راهی دور بعد خواهید شد، من با این پیشنهاد مشکلی نخواهم داشت. اما حقیقت این است که بازی اول تکلیف تان را مشخص می کند: «آیا وضعیت خوبی داریم؟». بازی اول می تواند برای کسب اعتماد به نفس باشد، این که ببینیم این مسابقات چقدر برای ما ارزشمند است و اگر به نحوی برنده شوید که نشان دهنده کیفیت تان باشد، آنگاه می توان از شروعی عالی صحبت کرد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.