یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

ده روسی: در مربیگری، تازه کار هستم پس در تمرینات ایتالیا هر کاری لازم باشد، انجام می دهم

ده روسی: در مربیگری، تازه کار هستم پس در تمرینات ایتالیا هر کاری لازم باشد، انجام می دهم

اسطوره رم بدون توجه به نام بزرگ خود، در کادر فنی مانچینی به دنبال یادگیری است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از IFTV؛ در شرایطی که مانچینی و سایر مربیان تیم ملی ایتالیا با لباس رسمی در بازی ها حاضر می شوند، ده روسی با لباس و شورت ورزشی روی نیمکت می نشیند. ده روسی در این مورد گفت:

چرا کت و شلوار نمی پوشم؟ من فقط می خواهم در کنار این بچه ها باشم و به تیم کمک کنم. در هر لباسی می خواهم برای آتزوری مفید باشم. اکنون آن ده روسی که بازیکن تیم ملی بود، اینجا نیست. من حالا مربی جوانی محسوب می شوم که در ابتدای راه مربیگری هستم. حالا اگر لازم باشد، کاورهای تمرینی بازیکنان را می آورم و به آنها می دهم؛ اگر لازم باشد مثل یک توپ جمع کن، توپ ها را جمع می کنم و در اختیار بازیکنان قرار می دهم. هر کاری لازم باشد انجام می دهم.
دنیله ده روسی وقتی بسیار جوان بود در دیدار ایتالیا و آمریکا در جام جهانی 2006 به دلیل آرنج زدن به صورت برایان مک براید با کارت قرمز داور از زمین اخراج شد و 4 جلسه از همراهی آتزوری محروم شد. ده روسی در این مورد گفت:

روز قبل از بازی با دستیاران و آنالیزورهای لیپی، جلسه ای داشتیم. آنها حدود یک دقیقه فقط در مورد برایان مک براید توضیح دادند. دائما می گفتند که مک براید، بازیکن خطرناک و سرسختی است؛ باید مراقب او باشید. برای تقابل با وی باید کاملا آماده باشد... شاید من در آن لحظه، کمی بیش از حد برای تقابل با او آماده بودم. (با خنده)

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.