سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

برزیل 3 - ونزوئلا 0|سلسائو طوفانی آغاز کرد؛نیمار، الماس برزیلی!

برزیل 3 - ونزوئلا 0|سلسائو طوفانی آغاز کرد؛نیمار، الماس برزیلی!

دیدار افتتاحیه با درخشش فوق العاده نیمار همراه شد.

به گزارش ایران ورزشی؛تیم ملی برزیل در اولین بازی از رقابت های کوپا آمریکا 2021 موفق شد با نتیجه سه بر صفر ونزوئلا را شکست داده و شروع خوبی در این بازی ها داشته باشد.

جام ملت های آمریکای جنوبی هم به طور رسمی آغاز شد و باید دید که روند این مسابقات به چه شکل خواهد بود. در اولین بازی، برزیل که به عنوان میزبان رقابت ها و مدافع عنوان قهرمانی پا به این دیدار ها گذاشته است، توانست با سه گل حریف خود را شکست دهد. تیم ملی ونزوئلا در این بازی حرفی برای گفتن نداشت و خیلی راحت مقابل برزیل شکست خورد و حریف دست و پا بسته ای نشان داد.

گل های برزیل توسط مارکینیوش، نیمار و گابریل باربوسا به ثمر رسید. گل اول برزیل توسط مارکینیوش از روی یک کرنر و با سانتر نیمار به ثمر رسید و گل دوم را هم خود نیمار از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. این پنالتی توسط دنیلو گرفته شده بود. گل سوم هم با فرار عالی نیمار و جا گذاشتن دروازه بان توسط او بود که به ثمر رسید. نیمار روی صحنه گل سوم، با خالی کردن دروازه یک پاس عرضی به گابریل باربوسا داد و او هم دروازه خالی را با سینه باز کرد تا بدین ترتیب برزیل یک شروع خوب و مقتدرانه داشته باشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.