پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹

شوک به میلان

تست کرونای جانلوییجی دوناروما و ینس پتر هوگه مثبت شد

تست کرونای جانلوییجی دوناروما و ینس پتر هوگه مثبت شد

میلان و آاس رم امشب ساعت 23:15 در دیداری حساس در هفته پنجم سری آ به مصاف هم می روند اما روسونری یکی از مهم ترین بازیکنان خود در این مسابقه را در اختیار نخواهد داشت.

به گزارش ایران ورزشی و با تایید وب سایت میلان، تست کرونای جانلوییجی دوناروما و ینس پتر هوگه، دو بازیکن این باشگاه مثبت شده و آن ها ضمن از دست دادن مسابقه امشب برابر آاس رم، باید در قرنطینه خانگی بمانند. با وجود ابتلای سه عضو دیگر از باشگاه میلان به کرونا، روسونری امشب در موعد مقرر برابر رم به میدان خواهد رفت و چیپرین تاتاروشانو رومانیایی به جای دوناروما درون دروازه میلان می ایستد. تمام اعضای باشگاه میلان که تست کرونای آن ها مثبت شده، هیچ علائمی از بیماری ندارند.

به گزارش طرفداری و با تایید وب سایت میلان، تست کرونای جانلوییجی دوناروما و ینس پتر هوگه، دو بازیکن این باشگاه مثبت شده و آن ها ضمن از دست دادن مسابقه امشب برابر آاس رم، باید در قرنطینه خانگی بمانند. با وجود ابتلای سه عضو دیگر از باشگاه میلان به کرونا، روسونری امشب در موعد مقرر برابر رم به میدان خواهد رفت و چیپرین تاتاروشانو رومانیایی به جای دوناروما درون دروازه میلان می ایستد. تمام اعضای باشگاه میلان که تست کرونای آن ها مثبت شده، هیچ علائمی از بیماری ندارند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.