پنج شنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰

محمدرضا مهدوی: مقابل عراق می‌ توانیم با اقتدار کامل پیروز شویم

محمدرضا مهدوی: مقابل عراق می‌ توانیم با اقتدار کامل پیروز شویم

محمدرضا مهدوی گفت: به نظرم بازی با عراق متفاوت از دیگر بازی‌هایمان خواهد بود. عراق جنگنده است و پیش از این بارها ثابت کرده حتی در سخت ترین شرایط ورزشی و اجتماعی خود، عملکرد خوب و پر انگیزه‌ای دارد

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمدرضا مهدوی در ابتدا گفت:

خوشبختانه پس از برگزاری اردوی تیم ملی در کیش و پیگیری تمرینات در بحرین، روز به روز شرایط بازیکنان در حال بهتر شدن است و از عملکرد بازیکنان در هر بازی می‌توان این موضوع را متوجه شد.
بازیکن اسبق تیم‌‌های پرسپولیس و استقلال افزود:

بازی اول مقابل هنگ کنگ، کادرفنی از آن به عنوان فرصتی جهت ایجاد هماهنگی میان بازیکنان استفاده کرد. در بازی دوم مقابل بحرین دیدیم که عملکرد تیم بسیار بهتر از بازی اول شد که حاصل انجام همان بازی اول بود. به خصوص در نیمه دوم که برتری محسوسی مقابل حریف داشتیم. مقابل کاموج نیز بازیکنان با اعتماد به نفس کامل، گلزنی را تمرین کردند و آماده نمایش پرقدرت مقابل عراق شدند.
لژیونر اسبق فوتبال کشورمان با اشاره به تفاوت‌ بازی مقابل عراق در مقایسه با سه بازی قبلی گفت:

به نظرم بازی با عراق متفاوت از دیگر بازی‌هایمان خواهد بود. عراق جنگنده است و پیش از این بارها ثابت کرده حتی در سخت ترین شرایط ورزشی و اجتماعی خود، عملکرد خوب و پر انگیزه‌ای دارد.
"تیم ملی با اقتدار کامل در زمین حاضر می‌شود و نتیجه دلخواه خود را رقم می‌زند" مهدوی ضمن تاکید بر این موضوع گفت:

بازیکنان بسیار آماده‌ای داریم و به نظرم باید فقط روی عملکرد تیمی خودمان تمرکز کنیم. همه چیز به عملکرد خودمان بستگی دارد. با همبستگی و انرژی مضاعفی که بازیکنان از خود نشان دادند، مطمئنم که پیروزی دلچسبی کسب خواهند کرد. اما باید در کل 90 دقیقه مسابقه کاملا هوشیار باشیم. عراق در برخی از دقایق بسیار زیرکانه عمل می‌کند، پس باید بازی را تا سوت پایان مدیریت کنیم.
ملی‌پوش اسبق ایران در پایان گفت:

اگر بخواهم جمع‌بندی کاملی از صبحت‌هایم داشته باشم، تردیدی نسبت به توانایی بازیکنان و ظرفیت بسیار بالاتر آنها نسبت به بازیکنان عراق وجود ندارد، اما باید بسیار دقیق عمل کنیم و اسیر غفلت و یا حواشی احتمالی نشویم. در این صورت با اقتدار کامل پیروز مسابقه خواهیم شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.