یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

بنزما: هدفم قهرمانی در یورو است

بنزما: هدفم قهرمانی در یورو است

مهاجم تیم ملی فرانسه می گوید می خواهد به همراه کشورش فاتح مسابقات یورو شود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی یوفا، کریم بنزما بعد از نزدیک به 6 سال غیبت در تیم ملی، حال یک بار دیگر به اردوی خروس ها دعوت شده است و در نوک پیکان خط حمله تیم ملی فرانسه در یورو بازی خواهد کرد. به همین بهانه سایت یوفا گفتگویی با مهاجم باشگاه رئال مادرید انجام داده است. صحبت های او را در ادامه می خوانید:

برگشت به تیم ملی بعد از 5 و نیم سال غیبت چه حسی دارد؟

افتخار، لذت... تمام حس های خوب در کنار هم و باید بگویم این احساسات هر روز قوی تر هم می شوند. حالا در مسابقات یورو حضور دارم و به آرامی اما با قدرت برای حضور در تورنمنت آماده می شویم.
ملحق شدن مجدد به هم تیمی های قدیمیتان چطور پیش می رود؟

همه چیز خوب پیش می رود. تعداد زیادی از بازیکنان را از قبل می شناختم و تمام کادر فنی را هم می شناسم و فقط باید بازیکنانی که تازه به تیم ملی دعوت شده اند، آشنا می شدم. چیزی که در حال حاضر بیشترین اهمیت را دارد این است که همه چیز در زمین مسابقه خوب پیش می رود.
صحبت از زمین مسابقه شد. کریم بنزمای امروز چقدر با بنزمایی که 5 سال و نیم پیش در تیم ملی بازی می کرد تفاوت دارد؟

از نظر فیزیکی و روحی متفاوت است. خیلی فرق کرده ام. حالا دیگر بچه دارم. می توانم بگویم بازیکنی کاملا متفاوت هستم و اعتماد به نفس بالایی دارم و می خواهم بهترین نمایش هایم را در زمین مسابقه داشته باشم.
فکر می کنید از چه لحاظ بهتر شده اید؟

برای شروع باید بگویم از نظر فیزیکی. شرایطم در مقایسه با سال 2014 یا 2015 خیلی متفاوت است. در آن زمان تکنیک یکی از نقاط قوت من بود اما فکر می کنم از نظر فیزیکی هم رشد کرده ام.
با حضور شما، کیلیان ام باپه و آنتوان گریزمان، تیم ملی فرانسه مثلث تهاجمی قدرتمندی دارد. به نظرتان شما سه نفر می توانید بعد جدیدی به فوتبال فرانسه اضافه کنید؟

تلاشمان را خواهیم کرد. کیلیان و آنتوان تجربه بازی در کنار هم را دارند ولی من تازه به آنها ملحق شده ام به همین خاطر باید تلاش کنم عملکردم در رئال مادرید را در تیم ملی تکرار کنم و به بهترین شکل ممکن در خدمت تیم ملی فرانسه باشم. نمی دانم وفق پیدا کردن کلمه مناسبی است یا نه اما این دو بازیکنان خوبی هستند که کار را برایم آسان می کنند.
از نظر شخصی، سومین مسابقات یورو را تجربه می کنید... آیا هدف خاصی دارید؟

هدفم ساده است. می خواهم قهرمان شوم. اطمینان زیادی دارم که می توانیم قهرمان شویم. احترام زیادی برای سایر تیم ها قائلم اما جاه طلبی های زیادی دارم و می خواهم قهرمان شوم.
چطور می خواهید قهرمان شوید؟

زمان کافی برای آماده سازی داریم و هدف اصلی من قهرمانی است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.