یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

دالی بلیند: بعد از حمله قلبی اریکسن، نمی خواستم برای تیم ملی هلند بازی کنم

دالی بلیند: بعد از حمله قلبی اریکسن، نمی خواستم برای تیم ملی هلند بازی کنم

مدافع تیم ملی هلند می گوید بعد از اتفاقی که برای کریستین اریکسن افتاد، به فکر بازی نکردن برای تیم ملی کشورش بوده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، کریستین اریکسن، هافبک تیم ملی دانمارک در جریان اولین دیدار تیمش در مسابقات یورو مقابل فنلاند دچار حمله قلبی شد و بعد از انجام عملیات احیا در زمین مسابقه توسط آمبولانس به بیمارستان منتقل شد.

این اتفاق بیش از هر کس دیگری دالی بلیند را تحت تاثیر قرار داد که با اریکسن رابطه دوستی دارد و خودش هم در سال 2019 در جریان دیدار مقابل والنسیا دچار اتفاقی مشابه شده بود.  این بازیکن 31 ساله اعتراف کرد که در آستانه بازی نکردن در اولین بازی تیم ملی کشورش مقابل اوکراین بوده است. او در این باره گفت:

برای حضور در دیدار مقابل اوکراین، باید از یک مانع روحی بزرگ عبور می کردم. به خودم افتخار می کنم که موفق به انجام این کار شدم. دیدن اتفاقی که برای اریکسن افتاد، ضربه بزرگی به من زد چرا که قبلا چنین چیزی را تجربه کرده بودم. به همین خاطر شرایط برایم سخت تر شد. شنیدن این که حال اریکسن خوب است، به همه این قدرت را می دهد تا به بازی کردن ادامه دهند. ضمن این که از همه خواهش می کنم در آینده این بازیکن را راحت بگذارند.
کریستین اریکسن فوتبال خود را در هلند و باشگاه آژاکس شروع کرد و در دوران اولیه بازی خود با دالی بلیند در آژاکس هم تیمی بود. این دو هنوز رابطه دوستی خودشان را حفظ کرده اند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.