یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

کریستین اریکسن: حالم خوب است و تسلیم نمی شوم

کریستین اریکسن: حالم خوب است و تسلیم نمی شوم

کریستین اریکسن وضعیت جسمانی و روحیه خوبی دارد

به گزارش ایران ورزشی؛کریستین اریکسن، هافبک 29 ساله باشگاه اینتر و تیم ملی دانمارک در جریان بازی تیم ملی کشورش مقابل فنلاند، دچار سکته قلبی شد و کادر پزشکی تیم ملی دانمارک با اقدامات به موقع توانست جان او را نجات دهد. پزشک تیم ملی دانمارک در این باره گفت اریکسن برای دقایقی از دنیا رفته بود اما با تلاش های زیاد توانستند او را احیا کنند.

کریستین اریکسن که هم اکنون در بیمارستانی در کپنهاگن بستری است و حال عمومی خوبی دارد، در مصاحبه ای از طریق مدیر برنامه اش با گاتزتا دلو اسپورت درباره وضعیتش گفت:

متشکرم. از همه کسانی که به من کمک کردند، تشکر می کنم. من تسلیم نخواهم شد و حالم بهتر است اما می خواهم بدانم دقیقا چه اتفاقی افتاده است.
مارتین شوتس، مدیر برنامه اریکسن در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت گفت:

امروز صبح (دوشنبه) صحبت کردیم. او شوخی می کرد و روحیه اش خوب بود. به نظرم حال خوبی داشت. همه ما می خواهیم بدانیم چه اتفاقی برای او افتاده است و خودش هم مشتاق است این را بداند. پزشکان در حال بررسی آزمایش ها هستند و این فرایند زمان بری است. کریستین خوشحال بود چون می دانست چه اندازه دوستش دارند. از سراسر دنیا برایش پیام فرستاده اند و البته او تحت تاثیر حمایت جامعه اینتری ها قرار گرفته است. او احتمالا تا سه شنبه تحت نظر می ماند اما به هرحال او می خواهد با پیروزی هم تیمی هایش مقابل بلژیک، خوشحالی کند.
صحبت های اریکسن در حالی است که اخیرا پزشکان احتمال دادند که او ممکن است دیگر نتواند فوتبال بازی کند.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.