یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

افشاگری پیتر اشمایکل: یوفا دانمارک را به باخت سه بر صفر مقابل فنلاند تهدید کرد

افشاگری پیتر اشمایکل: یوفا دانمارک را به باخت سه بر صفر مقابل فنلاند تهدید کرد

دروازه بان اسطوره ای سابق دانمارک می گوید یوفا تیم ملی این کشور را تهدید کرده بود که در صورت ادامه ندادن بازی دانمارک -فنلاند، نتیجه سه بر صفر به سود فنلاند اعلام خواهد شد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از دیلی میل،  در جریان دیدار دانمارک مقابل فنلاند در مسابقات یورو، کریستین اریکسن، هافبک تیم ملی دانمارک در جریان بازی دچار حمله قلبی شد و به همین خاطر بازی تعلیق شد و چند ساعت بعد از این اتفاق مسابقه مجددا از سر گرفته شد. حال پیتر اشمایکل، دروازه بان اسطوره ای سابق تیم ملی دانمارک می گوید بازیکنان دانماک نمی خواستند این بازی از سر گرفته شود ولی هیچ انتخاب دیگری نداشته اند. پیتر اشمایکل در این باره گفت:

بحث جالبی در این مورد وجود دارد. دیروز دیدم یکی از مقامات یوفا می گفت بازی به خاطر اصرار بازیکنان از سر گرفته شد ولی می دانم این حرف حقیقت ندارد. حقیقت این است که به تیم ملی دانمارک سه گزینه داده شد. برگشتن به زمین بلافاصله بعد از اتفاق، انجام ادامه بازی فردای اتفاق در ساعت 12 ظهر و سه بر صفر اعلام کردن نتیجه بازی به سود فنلاند. دیگر خودتان حساب کنید. آیا بازیکنان می خواستند بازی کنند؟ آیا واقعا انتخابی داشتند؟ به نظرم نداشتند. مربی روز گذشته در کنفرانس خبری نیز گفت که از بازگرداندن بازیکنان به زمین مسابقه به شدت پشیمان است.
اشمایکل در ادامه گفت:

سخت است بگوییم تاثیر طولانی مدت این اتفاق روی بازیکنان چه خواهد بود. بعد از صحبت با کاسپر(پسر پیتر اشمایکل و دروازه بان فعلی تیم ملی دانمارک) می دانم که همه بازیکنان به شدت ناراحت هستند. دیدن صحنه شوک الکترونیک دادن به یک انسان و احیای او بسیار ناراحت کننده است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.