یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

مانوئل نویر: می خواهیم دستکم تا نیمه نهایی برسیم؛ لوو لیاقت خداحافظی مناسب با تیم ملی را دارد

مانوئل نویر: می خواهیم دستکم تا نیمه نهایی برسیم؛ لوو لیاقت خداحافظی مناسب با تیم ملی را دارد

دروازه بان تیم ملی آلمان می گوید، او و هم تیمی هایش قصد دارند با داشتن عملکردی موفق کادوی خداحافظی خوبی به یواخیم لوو بدهند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی یوفا، یواخیم لوو بعد از سال ها حضور در تیم ملی آلمان، بعد از پایان مسابقات یورو از منشافت خداحافظی می کند و مانوئل نویر، دروازه بان تیم ملی آلمان، در گفتگو با سایت رسمی یوفا می گوید که به همراه هم تیمی هایش قصد دارد با موفقیت در این تورنمنت کادوی خداحافظی درخوری به این مربی بدهند. صحبت های دروازه بان بایرن مونیخ را در ادامه می خوانید:

یواخیم لوو به عنوان یک مربی ملی همیشه دستکم به نیمه نهایی های تورنمنت های اروپایی رسیده است. چقدر برای لوو اهمیت دارد که دوران حضورش در تیم ملی را با قهرمانی به پایان برساند؟

برای من و تمام بازیکنان تیم ملی آلمان خیلی مهم است که خداحافظی مناسبی برای یواخیم لوو آماده کنیم و این کار با داشتن تورنمنتی موفق محقق می شود. او در سال های اخیر به همراه تیم ملی بسیار موفق بوده و وظایفش را به خوبی انجام داده است و به همین خاطر است که استحقاق یک خداحافظی در خور را دارد. این موضوع برای همه ما بازیکنان اهمیت دارد. همه می خواهند با تمام وجود در این تورنمنت تلاش کنند و به مربی کادوی خداحافظی خوبی بدهند. می خواهیم دست کم به نیمه نهایی برسیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.